HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Rapid Pinsk 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Marsel Sharafutdinov  2120   Asp   6 5 1 0 11 30 40
2   Anatolyi Protodyakonov  2072   Asp   6 5 0 1 10 27 38
3   Tomas Sveikauskis  1985   Asp   6 3 3 0 9 27 35
4   Andreas Tulva  1974   Asp   6 3 2 1 8 29 40
5   Ivan Psurtsev  2054   Asp   6 2 4 0 8 26 37
  Farid Ganiyev    Asp   6 2 4 0 8 26 34
7   Nikolay Grigoriev  1921   Asp   6 2 4 0 8 24 33
8   Jakub Gazda  2044   Asp   6 3 2 1 8 24 32
9   Orest Slava  1917   Asp   6 2 3 1 7 29 39
10   Michael Semianiuk  2027   Asp   6 2 3 1 7 27 38
11   Marco de Leeuw  1943   Asp   6 2 3 1 7 27 36
12   Gunars Gribuska  1960   Asp   6 2 3 1 7 26 36
  René Emmaneel  1895   Asp   6 3 1 2 7 26 36
  Denis Mezhenin  2066   Asp   6 1 5 0 7 26 34
15   Roman Ldokov  2056   Asp   6 3 1 2 7 22 30
16   Andrei Mouchan  1963   Asp   6 2 3 1 7 22 30
17   Domenico Fabbricatore  1942   Asp   6 3 1 2 7 21 32
18   Vincenzo Sgro  1964   Asp   6 2 2 2 6 29 37
19   Ivan Trubnikau  1964   Asp   6 2 2 2 6 28 36
20   Zanas Ernestas Aleksandravicius  2009   Asp   6 1 4 1 6 26 33
21   Iaroslav Gerus  1951   Asp   6 2 2 2 6 23 32
22   Tsimafei Kutas  1915   Asp   6 2 2 2 6 23 31
23   Andreas Jürgenson  1937   Asp   6 3 0 3 6 22 32
24   Maksym Puchala  1957   Asp   6 2 2 2 6 22 32
  Martins Zemlitis  1908   Asp   6 2 2 2 6 22 29
26   Aleksandr Savitckiy   1976   Asp   6 1 4 1 6 20 28
27   Yury Tsimanovich  1995   Asp   6 0 5 1 5 26 34
  Ilmars Stolcers  2021   Asp   6 1 3 2 5 26 34
29   Liudas Kraujalis  1930   Asp   6 1 3 2 5 24 31
30   Bartos Malak  1980   Asp   6 2 1 3 5 20 28
31   Ricards Ositis  1955   Asp   6 1 2 3 4 27 35
32   Ondrej Vojta  1900   Asp   6 1 2 3 4 24 33
33   Erol Ibrjam  1915   Asp   6 1 2 3 4 22 29
34   Barnabas Kollner  1880   Asp   6 2 0 4 4 21 32
  Ilya Krautsou  1941   Asp   6 1 2 3 4 21 27
36   Can Barut    Asp   6 0 4 2 4 20 27
37   Paulius Valtas  1900   Asp   6 1 1 4 3 22 30
38   Marek Totzauer    Asp   6 1 1 4 3 19 26
39   Balint Ambrozy  1946   Asp   6 1 1 4 3 18 24
40   Dummy    Asp   6 0 0 6 0 16 23
 Ronde 6 
 ma 08-08-2016  Can Barut  - Marek Totzauer  1-1
 Ondrej Vojta (1900) - Erol Ibrjam (1915) 1-1
 Liudas Kraujalis (1930) - Balint Ambrozy (1946) 2-0
 Bartos Malak (1980) - Paulius Valtas (1900) 2-0
 Ilya Krautsou (1941) - Andreas Jürgenson (1937) 0-2
 Aleksandr Savitckiy  (1976) - Ricards Ositis (1955) 2-0
 Andrei Mouchan (1963) - Ilmars Stolcers (2021) 2-0
 Yury Tsimanovich (1995) - Domenico Fabbricatore (1942) 0-2
 Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) - Maksym Puchala (1957) 1-1
 Tsimafei Kutas (1915) - Iaroslav Gerus (1951) 1-1
 Marco de Leeuw (1943) - Martins Zemlitis (1908) 2-0
 Denis Mezhenin (2066) - Orest Slava (1917) 1-1
 Jakub Gazda (2044) - Ivan Trubnikau (1964) 2-0
 Vincenzo Sgro (1964) - Farid Ganiyev  0-2
 Roman Ldokov (2056) - Andreas Tulva (1974) 0-2
 Ivan Psurtsev (2054) - Nikolay Grigoriev (1921) 1-1
 Tomas Sveikauskis (1985) - René Emmaneel (1895) 2-0
 Anatolyi Protodyakonov (2072) - Gunars Gribuska (1960) 2-0
 Michael Semianiuk (2027) - Marsel Sharafutdinov (2120) 0-2