HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Rapid Pinsk 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Marsel Sharafutdinov  2120   Asp   7 6 1 0 13 41 53
2   Anatolyi Protodyakonov  2072   Asp   7 6 0 1 12 41 54
3   Nikolay Grigoriev  1921   Asp   7 3 4 0 10 39 48
4   Tomas Sveikauskis  1985   Asp   7 3 3 1 9 41 54
5   Ivan Psurtsev  2054   Asp   7 2 5 0 9 39 52
6   René Emmaneel  1895   Asp   7 4 1 2 9 38 50
7   Jakub Gazda  2044   Asp   7 3 3 1 9 37 46
8   Roman Ldokov  2056   Asp   7 4 1 2 9 35 43
9   Andrei Mouchan  1963   Asp   7 3 3 1 9 31 39
10   Andreas Tulva  1974   Asp   7 3 2 2 8 42 55
11   Marco de Leeuw  1943   Asp   7 2 4 1 8 42 51
12   Orest Slava  1917   Asp   7 2 4 1 8 39 51
13   Gunars Gribuska  1960   Asp   7 2 4 1 8 38 50
14   Ivan Trubnikau  1964   Asp   7 3 2 2 8 37 47
15   Farid Ganiyev    Asp   7 2 4 1 8 36 48
16   Domenico Fabbricatore  1942   Asp   7 3 2 2 8 34 47
17   Maksym Puchala  1957   Asp   7 3 2 2 8 33 45
18   Andreas Jürgenson  1937   Asp   7 4 0 3 8 32 44
19   Martins Zemlitis  1908   Asp   7 3 2 2 8 28 36
20   Michael Semianiuk  2027   Asp   7 2 3 2 7 40 53
21   Denis Mezhenin  2066   Asp   7 1 5 1 7 37 46
22   Bartos Malak  1980   Asp   7 3 1 3 7 30 39
23   Vincenzo Sgro  1964   Asp   7 2 2 3 6 41 50
24   Zanas Ernestas Aleksandravicius  2009   Asp   7 1 4 2 6 38 47
25   Ricards Ositis  1955   Asp   7 2 2 3 6 37 47
26   Yury Tsimanovich  1995   Asp   7 0 6 1 6 36 45
27   Tsimafei Kutas  1915   Asp   7 2 2 3 6 35 43
28   Iaroslav Gerus  1951   Asp   7 2 2 3 6 34 43
29   Aleksandr Savitckiy   1976   Asp   7 1 4 2 6 34 42
30   Liudas Kraujalis  1930   Asp   7 1 4 2 6 33 42
31   Erol Ibrjam  1915   Asp   7 2 2 3 6 29 38
32   Can Barut    Asp   7 1 4 2 6 27 34
33   Ilmars Stolcers  2021   Asp   7 1 3 3 5 35 44
34   Ilya Krautsou  1941   Asp   7 1 3 3 5 30 38
35   Balint Ambrozy  1946   Asp   7 2 1 4 5 28 36
36   Ondrej Vojta  1900   Asp   7 1 2 4 4 37 46
37   Paulius Valtas  1900   Asp   7 1 2 4 4 33 43
38   Barnabas Kollner  1880   Asp   7 2 0 5 4 32 45
39   Marek Totzauer    Asp   7 1 1 5 3 28 37
40   Dummy    Asp   7 0 0 7 0 27 35
 Ronde 7 
 ma 08-08-2016  Marek Totzauer  - Balint Ambrozy (1946) 0-2
 Paulius Valtas (1900) - Ilya Krautsou (1941) 1-1
 Ricards Ositis (1955) - Ondrej Vojta (1900) 2-0
 Erol Ibrjam (1915) - Barnabas Kollner (1880) 2-0
 Liudas Kraujalis (1930) - Yury Tsimanovich (1995) 1-1
 Ilmars Stolcers (2021) - Bartos Malak (1980) 0-2
 Andreas Jürgenson (1937) - Aleksandr Savitckiy  (1976) 2-0
 Iaroslav Gerus (1951) - Martins Zemlitis (1908) 0-2
 Maksym Puchala (1957) - Vincenzo Sgro (1964) 2-0
 Ivan Trubnikau (1964) - Tsimafei Kutas (1915) 2-0
 Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) - Andrei Mouchan (1963) 0-2
 Roman Ldokov (2056) - Denis Mezhenin (2066) 2-0
 Domenico Fabbricatore (1942) - Marco de Leeuw (1943) 1-1
 René Emmaneel (1895) - Michael Semianiuk (2027) 2-0
 Orest Slava (1917) - Gunars Gribuska (1960) 1-1
 Jakub Gazda (2044) - Ivan Psurtsev (2054) 1-1
 Andreas Tulva (1974) - Nikolay Grigoriev (1921) 0-2
 Farid Ganiyev  - Anatolyi Protodyakonov (2072) 0-2
 Marsel Sharafutdinov (2120) - Tomas Sveikauskis (1985) 2-0