HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Rapid Pinsk 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Marsel Sharafutdinov  2120   Asp   8 7 1 0 15 57 70
2   Anatolyi Protodyakonov  2072   Asp   8 6 1 1 13 57 72
3   Tomas Sveikauskis  1985   Asp   8 4 3 1 11 55 70
4   René Emmaneel  1895   Asp   8 5 1 2 11 53 66
5   Ivan Psurtsev  2054   Asp   8 2 6 0 10 57 72
6   Nikolay Grigoriev  1921   Asp   8 3 4 1 10 54 69
7   Marco de Leeuw  1943   Asp   8 3 4 1 10 54 65
8   Jakub Gazda  2044   Asp   8 3 4 1 10 52 62
9   Farid Ganiyev    Asp   8 3 4 1 10 51 64
10   Andreas Tulva  1974   Asp   8 3 3 2 9 56 71
  Orest Slava  1917   Asp   8 2 5 1 9 56 69
12   Gunars Gribuska  1960   Asp   8 2 5 1 9 53 66
13   Roman Ldokov  2056   Asp   8 4 1 3 9 52 63
14   Domenico Fabbricatore  1942   Asp   8 3 3 2 9 51 66
15   Denis Mezhenin  2066   Asp   8 2 5 1 9 50 60
16   Ivan Trubnikau  1964   Asp   8 3 3 2 9 50 60
17   Andrei Mouchan  1963   Asp   8 3 3 2 9 47 58
18   Michael Semianiuk  2027   Asp   8 2 4 2 8 53 68
19   Vincenzo Sgro  1964   Asp   8 3 2 3 8 50 60
20   Maksym Puchala  1957   Asp   8 3 2 3 8 48 61
21   Andreas Jürgenson  1937   Asp   8 4 0 4 8 47 60
22   Yury Tsimanovich  1995   Asp   8 1 6 1 8 47 57
23   Aleksandr Savitckiy   1976   Asp   8 2 4 2 8 45 55
24   Bartos Malak  1980   Asp   8 3 2 3 8 43 53
25   Martins Zemlitis  1908   Asp   8 3 2 3 8 42 52
26   Erol Ibrjam  1915   Asp   8 3 2 3 8 41 50
27   Ricards Ositis  1955   Asp   8 2 3 3 7 49 60
28   Liudas Kraujalis  1930   Asp   8 1 5 2 7 48 57
29   Ilmars Stolcers  2021   Asp   8 2 3 3 7 45 55
30   Balint Ambrozy  1946   Asp   8 3 1 4 7 36 44
31   Zanas Ernestas Aleksandravicius  2009   Asp   8 1 4 3 6 50 59
32   Tsimafei Kutas  1915   Asp   8 2 2 4 6 47 57
33   Iaroslav Gerus  1951   Asp   8 2 2 4 6 46 57
34   Ondrej Vojta  1900   Asp   8 2 2 4 6 44 55
35   Can Barut    Asp   8 1 4 3 6 40 48
36   Paulius Valtas  1900   Asp   8 2 2 4 6 37 47
37   Ilya Krautsou  1941   Asp   8 1 3 4 5 42 51
38   Barnabas Kollner  1880   Asp   8 2 0 6 4 44 59
39   Marek Totzauer    Asp   8 1 1 6 3 40 51
40   Dummy    Asp   8 0 0 8 0 37 47
 Ronde 8 
 ma 08-08-2016  Marek Totzauer  - Paulius Valtas (1900) 0-2
 Balint Ambrozy (1946) - Barnabas Kollner (1880) 2-0
 Ilya Krautsou (1941) - Ilmars Stolcers (2021) 0-2
 Vincenzo Sgro (1964) - Iaroslav Gerus (1951) 2-0
 Yury Tsimanovich (1995) - Can Barut  2-0
 Aleksandr Savitckiy  (1976) - Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) 2-0
 Ricards Ositis (1955) - Liudas Kraujalis (1930) 1-1
 Tsimafei Kutas (1915) - Erol Ibrjam (1915) 0-2
 Bartos Malak (1980) - Michael Semianiuk (2027) 1-1
 Maksym Puchala (1957) - Denis Mezhenin (2066) 0-2
 Marco de Leeuw (1943) - Andreas Jürgenson (1937) 2-0
 Ivan Trubnikau (1964) - Andreas Tulva (1974) 1-1
 Martins Zemlitis (1908) - Farid Ganiyev  0-2
 Gunars Gribuska (1960) - Domenico Fabbricatore (1942) 1-1
 Orest Slava (1917) - Jakub Gazda (2044) 1-1
 Tomas Sveikauskis (1985) - Roman Ldokov (2056) 2-0
 Andrei Mouchan (1963) - René Emmaneel (1895) 0-2
 Ivan Psurtsev (2054) - Anatolyi Protodyakonov (2072) 1-1
 Nikolay Grigoriev (1921) - Marsel Sharafutdinov (2120) 0-2