HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G16 Blitz Pinsk 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Elena Cesnokova MFF 2099   Asp   9 7 1 1 15 76 91
2   Ksenia Nakhova  2010   Asp   9 6 3 0 15 74 89
3   Christina Osipova MFF 1977   Asp   9 5 4 0 14 76 91
4   Yana Yakubovich  1994   Asp   9 5 2 2 12 78 93
5   Palina Petrusiova  1963   Asp   9 4 3 2 11 70 82
6   Irina Smirnowa  1900   Asp   9 3 5 1 11 65 76
7   Vera Gorbacheva  2006   Asp   9 3 4 2 10 80 95
8   Yana Lazovik  1947   Asp   9 4 2 3 10 78 93
9   Anastasiya Glushko  1937   Asp   9 4 2 3 10 70 85
10   Anastasia Arhangelskaja  1941   Asp   9 4 2 3 10 70 85
11   Marija Koleda  1939   Asp   9 4 2 3 10 70 85
12   Klaudia Zaborniak  1904   Asp   9 2 6 1 10 70 85
13   Magdalena Nereda  1906   Asp   9 3 4 2 10 68 79
14   Anastasia Kanafjeva    Asp   9 2 6 1 10 64 75
15   Merilii Jalg  1908   Asp   9 3 3 3 9 69 84
16   Yulia Razmyslovich  1900   Asp   9 3 3 3 9 68 83
17   Marta Bankowska  1991   Asp   9 2 5 2 9 66 81
18   Darja Koullen  1900   Asp   9 3 3 3 9 65 77
19   Annija Loce  1907   Asp   9 2 5 2 9 62 73
20   Tamar Visser  1896   Asp   9 3 3 3 9 61 72
21   Marija Packauskaite  1900   Asp   9 3 3 3 9 54 64
22   Simona Trifonovaite  1900   Asp   9 4 1 4 9 46 60
23   Ludwika Moczulska  1909   Asp   9 2 4 3 8 62 73
24   Khaliun Eever    Asp   9 2 4 3 8 60 70
25   Simay Naz Tutuncu    Asp   9 2 4 3 8 58 70
26   Kamila Misiolek  1878   Asp   9 3 2 4 8 58 69
27   Irina Baltazhy  1888   Asp   9 3 2 4 8 57 67
28   Sylwia Krzyskowska  1896   Asp   9 4 0 5 8 56 66
29   Darina Skorohod  1951   Asp   9 3 2 4 8 54 64
30   Tatsiana Dzenis  1884   Asp   9 3 2 4 8 51 62
31   Dora Kollner  1837   Asp   9 2 2 5 6 53 62
32   Fanni Lipkovics    Asp   9 2 0 7 4 49 64
33   Beylem Girgin    Asp   9 1 0 8 2 51 60
34   Dummy    Asp   9 0 0 9 0 55 65
Elena CesnokovaKsenia NakhovaChristina Osipova
Yana YakubovichPalina PetrusiovaIrina Smirnowa
Vera GorbachevaYana LazovikAnastasiya Glushko
Anastasia ArhangelskajaMarija KoledaKlaudia Zaborniak
Magdalena NeredaAnastasia KanafjevaMerilii Jalg
Marta BankowskaDarja Koullen
Annija LoceTamar Visser
 Ronde 9 
 di 09-08-2016  Sylwia Krzyskowska (1896) - Beylem Girgin  2-0
 Simay Naz Tutuncu  - Fanni Lipkovics  2-0
 Dora Kollner (1837) - Irina Baltazhy (1888) 0-2
 Kamila Misiolek (1878) - Darina Skorohod (1951) 1-1
 Marija Packauskaite (1900) - Khaliun Eever  2-0
 Marta Bankowska (1991) - Simona Trifonovaite (1900) 1-1
 Darja Koullen (1900) - Yulia Razmyslovich (1900) 1-1
 Ludwika Moczulska (1909) - Anastasia Arhangelskaja (1941) 0-2
 Marija Koleda (1939) - Klaudia Zaborniak (1904) 1-1
 Palina Petrusiova (1963) - Annija Loce (1907) 2-0
 Anastasia Kanafjeva  - Magdalena Nereda (1906) 1-1
 Irina Smirnowa (1900) - Tamar Visser (1896) 2-0
 Yana Yakubovich (1994) - Merilii Jalg (1908) 2-0
 Anastasiya Glushko (1937) - Christina Osipova (1977) 0-2
 Yana Lazovik (1947) - Elena Cesnokova (2099) 0-2
 Vera Gorbacheva (2006) - Ksenia Nakhova (2010) 0-2