HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Boys Izmir 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Shiirevjamts Munkhbaatar  2007   Asp   9 6 2 1 14 78 92
2   Anatolyi Protodyakonov CMF 2091   Asp   9 5 4 0 14 76 90
3   Marsel Sharafutdinov MF 2131   Asp   9 5 3 1 13 75 89
4   Nikolay Grigoriev  1964   Asp   9 5 2 2 12 73 87
5   Orest Slava  2008   Asp   9 3 5 1 11 78 92
6   Shaomake Chen CMF 2041   Asp   9 4 3 2 11 76 90
  Michael Semianiuk  2067   Asp   9 4 3 2 11 76 90
8   Andreas Tulva  1997   Asp   9 2 6 1 10 71 83
9   Andreas Jürgenson  1950   Asp   9 4 2 3 10 70 84
10   Jakub Gazda  2106   Asp   9 2 6 1 10 68 80
11   Eldos Nabi    Asp   9 2 6 1 10 67 81
12   Arwien Bhagwandas  2024   Asp   9 3 4 2 10 65 77
13   Gantogtokh Battulga    Asp   9 3 4 2 10 63 76
14   Liyang Zhan  2034   Asp   9 2 6 1 10 62 76
15   Marco de Leeuw  1970   Asp   9 4 2 3 10 59 73
16   Harold Poda    Asp   9 2 5 2 9 67 79
17   Yifu Du  2033   Asp   9 3 3 3 9 64 76
18   Tushigbayar Altansukh    Asp   9 3 2 4 8 63 77
19   Ziping Dong    Asp   9 1 6 2 8 58 71
  Bat-Ireedui Namkhai    Asp   9 3 2 4 8 58 70
21   René Emmaneel  1911   Asp   9 2 4 3 8 56 66
22   Afdal Dieni    Asp   9 2 4 3 8 52 63
23   Martin Banaszek  1936   Asp   9 2 3 4 7 59 70
  Victor Laleuw  1900   Asp   9 3 1 5 7 59 69
25   Jakub Stacewicz  1969   Asp   9 3 1 5 7 55 69
26   Louis Lannoy    Asp   9 1 4 4 6 51 61
27   Barnabas Kollner  1833   Asp   9 0 6 3 6 48 58
28   Can Barut  1900   Asp   9 0 5 4 5 48 61
29   Kaspar Padar  1900   Asp   9 0 4 5 4 48 59
30   Balint Ambrozy  1926   Asp   9 0 4 5 4 47 56
 Ronde 9 
 za 05-11-2016  Can Barut (1900) - Barnabas Kollner (1833) 1-1Partij
 Balint Ambrozy (1926) - Martin Banaszek (1936) 0-2Partij
 Afdal Dieni  - Kaspar Padar (1900) 2-0Partij
 René Emmaneel (1911) - Bat-Ireedui Namkhai  1-1Partij
 Louis Lannoy  - Ziping Dong  1-1Partij
 Jakub Stacewicz (1969) - Marco de Leeuw (1970) 0-2Partij
 Gantogtokh Battulga  - Tushigbayar Altansukh  2-0Partij
 Andreas Jürgenson (1950) - Victor Laleuw (1900) 2-0Partij
 Jakub Gazda (2106) - Arwien Bhagwandas (2024) 1-1Partij
 Yifu Du (2033) - Michael Semianiuk (2067) 0-2Partij
 Andreas Tulva (1997) - Eldos Nabi  1-1Partij
 Harold Poda  - Nikolay Grigoriev (1964) 0-2Partij
 Marsel Sharafutdinov (2131) - Orest Slava (2008) 1-1Partij
 Shiirevjamts Munkhbaatar (2007) - Shaomake Chen (2041) 2-0Partij
 Anatolyi Protodyakonov (2091) - Liyang Zhan (2034) 1-1Partij