HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Girls Izmir 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Yana Yakubovich  2025   Asp   9 8 1 0 17 77 90
2   Ksenia Nakhova MFF 2040   Asp   9 5 3 1 13 70 87
3   Yana Lazovik  1971   Asp   9 5 2 2 12 68 85
4   Enkhtuvshin Sosorbaram    Asp   9 5 2 2 12 67 84
5   Anastasiya Glushko CMFF 1963   Asp   9 4 3 2 11 77 94
6   You Zhang GMIF 2021   Asp   9 4 3 2 11 71 88
7   Otgon-Erdene Batbaatar  1964   Asp   9 4 3 2 11 65 77
8   Darja Koullen  1921   Asp   9 5 1 3 11 64 81
9   Vera Gorbacheva  2003   Asp   9 2 6 1 10 73 90
10   Christina Osipova MFF 1983   Asp   9 2 6 1 10 70 87
11   Palina Petrusiova  1989   Asp   9 3 4 2 10 66 78
  Tamar Visser  1903   Asp   9 3 4 2 10 66 77
13   Elena Kychkina  2012   Asp   9 4 1 4 9 73 90
14   Merilii Jalg  1903   Asp   9 3 3 3 9 62 75
15   Marta Bankowska  2008   Asp   9 3 3 3 9 61 74
16   Sabina Shabanova    Asp   9 3 3 3 9 59 71
17   Wanting Huang    Asp   9 4 1 4 9 54 65
18   Ruxuan Xia  1887   Asp   9 3 2 4 8 73 86
19   Anais Bonnetot  1857   Asp   9 3 2 4 8 67 79
20   Khaliun Eever    Asp   9 3 1 5 7 60 72
21   Kamila Misiolek  1851   Asp   9 2 3 4 7 53 65
22   Marija Alekseriunaite    Asp   9 3 1 5 7 52 65
23   Edanur Celikkaya    Asp   9 2 1 6 5 51 60
24   Dora Kollner  1804   Asp   9 2 1 6 5 48 59
25   Zsuzsa Somos    Asp   9 2 0 7 4 52 64
26   Dummy    Asp   9 0 0 9 0 50 61
Yana YakubovichKsenia NakhovaYana Lazovik
Enkhtuvshin SosorbaramAnastasiya GlushkoYou Zhang
Otgon-Erdene BatbaatarDarja KoullenVera Gorbacheva
Christina OsipovaPalina PetrusiovaTamar Visser
Elena KychkinaMerilii JalgMarta Bankowska
Sabina ShabanovaWanting HuangRuxuan Xia
Anais BonnetotKhaliun Eever
 Ronde 9 
 za 05-11-2016  Dora Kollner (1804) - Kamila Misiolek (1851) 0-2Partij
 Khaliun Eever  - Sabina Shabanova  0-2Partij
 Zsuzsa Somos  - Marta Bankowska (2008) 0-2Partij
 Merilii Jalg (1903) - Edanur Celikkaya  2-0Partij
 Marija Alekseriunaite  - Tamar Visser (1903) 0-2Partij
 Anais Bonnetot (1857) - Palina Petrusiova (1989) 0-2Partij
 Ruxuan Xia (1887) - Darja Koullen (1921) 0-2Partij
 Otgon-Erdene Batbaatar (1964) - Elena Kychkina (2012) 2-0Partij
 Enkhtuvshin Sosorbaram  - Vera Gorbacheva (2003) 2-0Partij
 Anastasiya Glushko (1963) - You Zhang (2021) 1-1Partij
 Yana Lazovik (1971) - Ksenia Nakhova (2040) 1-1Partij
 Yana Yakubovich (2025) - Christina Osipova (1983) 2-0Partij