HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Cadets Boys Izmir 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Marsel Sharafutdinov MF 2131   Asp   9 5 4 0 14 78 91
2   Michael Semianiuk  2067   Asp   9 6 1 2 13 79 93
3   Arwien Bhagwandas  2024   Asp   9 4 5 0 13 78 92
4   Anatolyi Protodyakonov CMF 2091   Asp   9 5 3 1 13 77 91
5   Roman Ldokov  2062   Asp   9 4 4 1 12 80 94
6   Jakub Gazda  2106   Asp   9 5 2 2 12 69 82
7   Nikolay Grigoriev  1964   Asp   9 4 3 2 11 74 88
8   Shiirevjamts Munkhbaatar  2007   Asp   9 5 1 3 11 70 82
9   Liyang Zhan  2034   Asp   9 5 1 3 11 69 83
10   Jakub Stacewicz  1969   Asp   9 5 1 3 11 68 81
11   Gantogtokh Battulga    Asp   9 5 1 3 11 66 79
12   Shaomake Chen CMF 2041   Asp   9 4 2 3 10 78 92
13   Orest Slava  2008   Asp   9 4 2 3 10 68 81
14   Tushigbayar Altansukh    Asp   9 4 2 3 10 62 75
15   Marco de Leeuw  1970   Asp   9 4 1 4 9 68 81
16   Suldbaatar Bat-Ulzii    Asp   9 4 1 4 9 65 78
17   Andreas Jürgenson  1950   Asp   9 3 3 3 9 60 73
  Afdal Dieni    Asp   9 3 3 3 9 60 73
  Martin Banaszek  1936   Asp   9 4 1 4 9 60 73
20   Yifu Du  2033   Asp   9 4 0 5 8 70 84
21   Eldos Nabi    Asp   9 4 0 5 8 65 77
22   Harold Poda    Asp   9 3 2 4 8 61 75
23   Bat-Ireedui Namkhai    Asp   9 2 4 3 8 55 66
24   Victor Laleuw  1900   Asp   9 3 2 4 8 52 64
25   Andreas Tulva  1997   Asp   9 3 1 5 7 65 76
26   Kaspar Padar  1900   Asp   9 2 3 4 7 58 70
27   René Emmaneel  1911   Asp   9 2 3 4 7 47 58
28   Louis Lannoy    Asp   9 3 0 6 6 54 65
29   Balint Ambrozy  1926   Asp   9 2 1 6 5 48 57
30   Barnabas Kollner  1833   Asp   9 2 1 6 5 47 58
31   Can Barut  1900   Asp   9 1 2 6 4 49 59
32   Dummy    Asp   9 0 0 9 0 50 61
 Ronde 9 
 di 01-11-2016  Louis Lannoy  - Barnabas Kollner (1833) 2-0
 Balint Ambrozy (1926) - René Emmaneel (1911) 0-2
 Martin Banaszek (1936) - Kaspar Padar (1900) 2-0
 Afdal Dieni  - Andreas Tulva (1997) 2-0
 Bat-Ireedui Namkhai  - Harold Poda  1-1
 Can Barut (1900) - Suldbaatar Bat-Ulzii  0-2
 Andreas Jürgenson (1950) - Eldos Nabi  2-0
 Marco de Leeuw (1970) - Jakub Stacewicz (1969) 0-2
 Tushigbayar Altansukh  - Orest Slava (2008) 1-1
 Yifu Du (2033) - Liyang Zhan (2034) 0-2
 Nikolay Grigoriev (1964) - Gantogtokh Battulga  1-1
 Roman Ldokov (2062) - Shaomake Chen (2041) 2-0
 Shiirevjamts Munkhbaatar (2007) - Jakub Gazda (2106) 0-2
 Arwien Bhagwandas (2024) - Michael Semianiuk (2067) 1-1
 Anatolyi Protodyakonov (2091) - Marsel Sharafutdinov (2131) 1-1