HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Cadets Girls Izmir 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ksenia Nakhova MFF 2040   Asp   9 6 2 1 14 73 86
2   Christina Osipova MFF 1983   Asp   9 4 5 0 13 71 85
3   Palina Petrusiova  1989   Asp   9 4 4 1 12 73 87
4   Yana Yakubovich  2025   Asp   9 4 4 1 12 72 85
5   Vera Gorbacheva  2003   Asp   9 5 2 2 12 71 83
6   Marta Bankowska  2008   Asp   9 4 3 2 11 77 91
7   Anastasiya Glushko CMFF 1963   Asp   9 5 1 3 11 72 86
8   Otgon-Erdene Batbaatar  1964   Asp   9 4 2 3 10 73 87
  Elena Kychkina  2012   Asp   9 4 2 3 10 73 86
10   Darja Koullen  1921   Asp   9 4 2 3 10 66 80
11   Merilii Jalg  1903   Asp   9 4 2 3 10 63 77
12   Anastasia Arhangelskaja    Asp   9 3 4 2 10 58 69
13   Anais Bonnetot  1857   Asp   9 5 0 4 10 56 68
14   Yana Lazovik  1971   Asp   9 3 3 3 9 74 88
15   You Zhang GMIF 2021   Asp   9 4 1 4 9 73 86
16   Wanting Huang    Asp   9 3 3 3 9 60 72
17   Enkhtuvshin Sosorbaram    Asp   9 3 3 3 9 58 69
18   Sabina Shabanova    Asp   9 4 0 5 8 72 86
19   Bilguundari Binderya    Asp   9 3 2 4 8 62 74
20   Kamila Misiolek  1851   Asp   9 3 2 4 8 56 68
21   Karmen Vagula  1898   Asp   9 4 0 5 8 55 67
22   Tamar Visser  1903   Asp   9 3 1 5 7 57 67
23   Khaliun Eever    Asp   9 3 0 6 6 53 66
24   Dora Kollner  1804   Asp   9 2 1 6 5 50 59
25   Edanur Celikkaya    Asp   9 1 0 8 2 53 65
26   Zsuzsa Somos    Asp   9 0 1 8 1 55 65
Ksenia NakhovaChristina OsipovaPalina Petrusiova
Yana YakubovichVera GorbachevaMarta Bankowska
Anastasiya GlushkoOtgon-Erdene BatbaatarElena Kychkina
Darja KoullenMerilii JalgAnastasia Arhangelskaja
Anais BonnetotYana LazovikYou Zhang
Wanting HuangEnkhtuvshin SosorbaramSabina Shabanova
Bilguundari BinderyaKamila Misiolek
 Ronde 9 
 di 01-11-2016  Khaliun Eever  - Karmen Vagula (1898) 0-2
 Kamila Misiolek (1851) - Edanur Celikkaya  2-0
 Zsuzsa Somos  - Bilguundari Binderya  0-2
 Dora Kollner (1804) - Enkhtuvshin Sosorbaram  0-2
 Sabina Shabanova  - Anastasia Arhangelskaja  0-2
 Yana Lazovik (1971) - Wanting Huang  1-1
 Elena Kychkina (2012) - Tamar Visser (1903) 2-0
 Darja Koullen (1921) - Merilii Jalg (1903) 1-1
 Anais Bonnetot (1857) - You Zhang (2021) 2-0
 Anastasiya Glushko (1963) - Vera Gorbacheva (2003) 0-2
 Yana Yakubovich (2025) - Marta Bankowska (2008) 2-0
 Palina Petrusiova (1989) - Christina Osipova (1983) 1-1
 Ksenia Nakhova (2040) - Otgon-Erdene Batbaatar (1964) 2-0