HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Vitebsk 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Yana Lazovik CMFF 1998   Asp   6 4 2 0 10 28 37
2   Valeriia Latushkina  1912   Asp   6 4 1 1 9 29 39
3   Elena Kychkina  2011   Asp   6 3 2 1 8 30 40
4   Albina Bolshakova    Asp   6 3 2 1 8 27 37
5   Anastasia Kanafjeva  1900   Asp   6 3 2 1 8 25 34
6   Yana Yakubovich MFF 2069   Asp   6 2 3 1 7 29 37
7   Marija Packauskaite  1900   Asp   6 2 3 1 7 24 33
8   Daria Korotkaya    Asp   6 2 3 1 7 24 31
9   Rita Packauskaite  1952   Asp   6 1 4 1 6 28 36
10   Darja Koullen  1932   Asp   6 1 4 1 6 28 36
11   Darya Bravaya  1948   Asp   6 1 4 1 6 27 37
12   Palina Kazlova  1883   Asp   6 2 2 2 6 26 36
13   Tamar Visser  1910   Asp   6 1 4 1 6 25 35
14   Ludwika Moczulska  1894   Asp   6 1 4 1 6 24 32
15   Klaudia Zaborniak  1929   Asp   6 2 2 2 6 23 31
  Suzanne Staal  1923   Asp   6 2 2 2 6 23 31
17   Nela Kristine Malahovska    Asp   6 1 4 1 6 19 26
18   Darina Skorohod  1927   Asp   6 1 3 2 5 23 30
19   Irina Baltazhy  1878   Asp   6 1 3 2 5 21 28
20   Alesia Masiuk    Asp   6 2 1 3 5 19 28
21   Liva Olina    Asp   6 1 2 3 4 19 25
22   Angelika Zuk  1879   Asp   6 1 1 4 3 21 27
23   Julija Polanska    Asp   6 1 0 5 2 22 28
24   Nicole Balta    Asp   6 1 0 5 2 18 24
Yana LazovikValeriia LatushkinaElena Kychkina
Albina BolshakovaAnastasia KanafjevaYana Yakubovich
Rita Packauskaite
Darja KoullenDarya BravayaPalina Kazlova
Tamar VisserLudwika MoczulskaKlaudia Zaborniak
Suzanne StaalDarina Skorohod
Irina Baltazhy
 Ronde 6 
 za 05-08-2017  Nicole Balta  - Angelika Zuk (1879) 2-0Partij
 Julija Polanska  - Alesia Masiuk  0-2Partij
 Klaudia Zaborniak (1929) - Liva Olina  2-0Partij
 Nela Kristine Malahovska  - Irina Baltazhy (1878) 1-1Partij
 Ludwika Moczulska (1894) - Tamar Visser (1910) 1-1Partij
 Marija Packauskaite (1900) - Darina Skorohod (1927) 2-0Partij
 Suzanne Staal (1923) - Darya Bravaya (1948) 1-1Partij
 Daria Korotkaya  - Palina Kazlova (1883) 1-1Partij
 Anastasia Kanafjeva (1900) - Rita Packauskaite (1952) 2-0Partij
 Elena Kychkina (2011) - Darja Koullen (1932) 2-0Partij
 Albina Bolshakova  - Yana Yakubovich (2069) 1-1Partij
 Yana Lazovik (1998) - Valeriia Latushkina (1912) 1-1Partij