HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Vitebsk 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Yana Lazovik CMFF 1998   Asp   7 4 3 0 11 42 53
2   Valeriia Latushkina  1912   Asp   7 5 1 1 11 42 53
3   Elena Kychkina  2011   Asp   7 4 2 1 10 42 53
4   Anastasia Kanafjeva  1900   Asp   7 3 3 1 9 42 53
5   Yana Yakubovich MFF 2069   Asp   7 3 3 1 9 39 49
6   Albina Bolshakova    Asp   7 3 2 2 8 45 56
7   Palina Kazlova  1883   Asp   7 3 2 2 8 37 48
  Rita Packauskaite  1952   Asp   7 2 4 1 8 37 46
9   Marija Packauskaite  1900   Asp   7 2 3 2 7 38 49
10   Darja Koullen  1932   Asp   7 1 5 1 7 38 48
11   Daria Korotkay    Asp   7 2 3 2 7 38 48
12   Darya Bravaya  1948   Asp   7 1 5 1 7 35 46
13   Ludwika Moczulska  1894   Asp   7 1 5 1 7 33 43
14   Klaudia Zaborniak  1929   Asp   7 2 3 2 7 31 39
  Nela Kristine Malahovska    Asp   7 1 5 1 7 31 38
16   Darina Skorohod  1927   Asp   7 2 3 2 7 30 38
17   Tamar Visser  1910   Asp   7 1 4 2 6 36 47
18   Suzanne Staal  1923   Asp   7 2 2 3 6 34 43
19   Alesia Masiuk    Asp   7 2 2 3 6 31 42
20   Irina Baltazhy  1878   Asp   7 1 4 2 6 29 38
21   Liva Olina    Asp   7 1 3 3 5 27 34
22   Angelika Zuk  1879   Asp   7 1 2 4 4 31 39
23   Julija Polanska    Asp   7 1 1 5 3 30 38
24   Nicole Balta    Asp   7 1 0 6 2 28 35
Yana LazovikValeriia LatushkinaElena Kychkina
Anastasia KanafjevaYana YakubovichAlbina Bolshakova
Palina KazlovaRita Packauskaite
Darja KoullenDarya Bravaya
Ludwika MoczulskaKlaudia Zaborniak
Darina SkorohodTamar VisserSuzanne Staal
Irina Baltazhy
 Ronde 7 
 za 05-08-2017  Liva Olina  - Julija Polanska  1-1Partij
 Darina Skorohod (1927) - Nicole Balta  2-0Partij
 Angelika Zuk (1879) - Irina Baltazhy (1878) 1-1Partij
 Alesia Masiuk  - Klaudia Zaborniak (1929) 1-1Partij
 Palina Kazlova (1883) - Suzanne Staal (1923) 2-0Partij
 Darja Koullen (1932) - Ludwika Moczulska (1894) 1-1Partij
 Darya Bravaya (1948) - Nela Kristine Malahovska  1-1Partij
 Tamar Visser (1910) - Rita Packauskaite (1952) 0-2Partij
 Yana Yakubovich (2069) - Marija Packauskaite (1900) 2-0Partij
 Daria Korotkay  - Elena Kychkina (2011) 0-2Partij
 Valeriia Latushkina (1912) - Albina Bolshakova  2-0Partij
 Yana Lazovik (1998) - Anastasia Kanafjeva (1900) 1-1Partij