HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Vitebsk 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Yana Lazovik CMFF 1998   Asp   8 4 4 0 12 57 68
2   Elena Kychkina  2011   Asp   8 4 3 1 11 58 70
3   Valeriia Latushkina  1912   Asp   8 5 1 2 11 57 69
4   Anastasia Kanafjeva  1900   Asp   8 3 4 1 10 59 71
5   Yana Yakubovich MFF 2069   Asp   8 3 4 1 10 57 69
6   Rita Packauskaite  1952   Asp   8 3 4 1 10 54 65
7   Albina Bolshakova    Asp   8 3 3 2 9 59 71
8   Daria Korotkaya    Asp   8 3 3 2 9 52 63
9   Darja Koullen  1932   Asp   8 2 5 1 9 51 62
10   Palina Kazlova  1883   Asp   8 3 3 2 9 50 62
11   Marija Packauskaite  1900   Asp   8 2 4 2 8 53 64
12   Darya Bravaya  1948   Asp   8 1 6 1 8 49 61
13   Tamar Visser  1910   Asp   8 2 4 2 8 48 60
14   Klaudia Zaborniak  1929   Asp   8 2 4 2 8 44 53
  Darina Skorohod  1927   Asp   8 2 4 2 8 44 53
16   Irina Baltazhy  1878   Asp   8 2 4 2 8 36 46
17   Ludwika Moczulska  1894   Asp   8 1 5 2 7 48 59
18   Suzanne Staal  1923   Asp   8 2 3 3 7 45 55
  Nela Kristine Malahovska    Asp   8 1 5 2 7 45 54
20   Alesia Masiuk    Asp   8 2 2 4 6 43 54
21   Liva Olina    Asp   8 1 4 3 6 40 49
22   Angelika Zuk  1879   Asp   8 2 2 4 6 39 49
23   Julija Polanska    Asp   8 1 1 6 3 41 50
24   Nicole Balta    Asp   8 1 0 7 2 41 49
Yana LazovikElena KychkinaValeriia Latushkina
Anastasia KanafjevaYana YakubovichRita Packauskaite
Albina BolshakovaDarja Koullen
Palina KazlovaDarya Bravaya
Tamar VisserKlaudia ZaborniakDarina Skorohod
Irina BaltazhyLudwika MoczulskaSuzanne Staal
 Ronde 8 
 zo 06-08-2017  Julija Polanska  - Angelika Zuk (1879) 0-2
 Irina Baltazhy (1878) - Nicole Balta  2-0
 Suzanne Staal (1923) - Liva Olina  1-1
 Tamar Visser (1910) - Alesia Masiuk  2-0
 Ludwika Moczulska (1894) - Daria Korotkaya  0-2
 Marija Packauskaite (1900) - Klaudia Zaborniak (1929) 1-1
 Darja Koullen (1932) - Nela Kristine Malahovska  2-0
 Darina Skorohod (1927) - Darya Bravaya (1948) 1-1
 Albina Bolshakova  - Palina Kazlova (1883) 1-1
 Anastasia Kanafjeva (1900) - Elena Kychkina (2011) 1-1
 Rita Packauskaite (1952) - Valeriia Latushkina (1912) 2-0
 Yana Yakubovich (2069) - Yana Lazovik (1998) 1-1