HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Boys Dabki 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anatolyi Protodyakonov CMF 2113   Asp   9 6 3 0 15 74 87
2   Chinzorig Tsend-Ayush  2028   Asp   9 5 3 1 13 67 82
3   Andrei Mouchan  2014   Asp   9 4 4 1 12 77 92
4   Ilmars Stolcers  2021   Asp   9 3 6 0 12 73 88
5   Yifu Du  2109   Asp   9 4 4 1 12 67 79
6   Orest Slava  2063   Asp   9 3 5 1 11 71 83
7   Yury Tsimanovich  2019   Asp   9 3 5 1 11 69 84
8   Liudas Kraujalis  1938   Asp   9 3 5 1 11 68 80
9   Shaomake Chen CMF 2033   Asp   9 2 6 1 10 73 86
10   Gunars Gribuska  2002   Asp   9 2 6 1 10 72 87
11   Daniil Ilin CMF 2142   Asp   9 3 4 2 10 72 85
12   Berke Yiğittürk  2049   Asp   9 2 6 1 10 71 82
13   Ming Sun  1901   Asp   9 3 4 2 10 70 85
14   Enes Habilaj  1973   Asp   9 2 6 1 10 69 81
15   Gatis Klava  1955   Asp   9 3 4 2 10 67 80
16   Quincy Ngawikromo  1965   Asp   9 3 4 2 10 61 73
17   Munkh-Orgil Saikhandelger  2044   Asp   9 4 2 3 10 60 72
18   Karl Richard Esvald  1921   Asp   9 3 4 2 10 58 73
19   Machiel Weistra MF 2050   Asp   9 2 5 2 9 71 86
20   Theo Lemaire    Asp   9 3 3 3 9 68 81
21   Tomasz Urbanczyk  1914   Asp   9 2 5 2 9 61 73
22   Zakhar Shybakou  1973   Asp   9 2 5 2 9 61 72
23   Yoann Lebon  2019   Asp   9 2 5 2 9 59 70
24   Martin Banaszek  1952   Asp   9 3 3 3 9 54 63
25   Nikolay Grigoriev  2017   Asp   9 2 4 3 8 74 89
26   Szymon Polinceusz  1880   Asp   9 1 6 2 8 65 77
27   Jakub Broma  1877   Asp   9 3 2 4 8 62 73
28   Phavankoemar Basdewsing    Asp   9 2 4 3 8 61 71
29   Antonie Perrin    Asp   9 2 4 3 8 60 73
30   Ákosh Kardos  1912   Asp   9 3 2 4 8 57 68
31   Michail Petrov  1900   Asp   9 1 6 2 8 50 60
32   Yarshig Enkh-Amgalan    Asp   9 2 3 4 7 58 68
33   Barnabas Kollner  1810   Asp   9 3 1 5 7 57 67
34   Maxime Egels  1900   Asp   9 1 5 3 7 56 66
35   Kacper Swiatek  1900   Asp   9 2 3 4 7 52 61
36   Nicholas Novelle  1900   Asp   9 2 3 4 7 51 64
37   Kristofer Diligentov  1900   Asp   9 1 3 5 5 57 68
38   Peter Uzonyi  1900   Asp   9 1 3 5 5 54 66
39   David Mezo  1902   Asp   9 0 5 4 5 46 55
40   Gracjan Masternak  1900   Asp   9 0 3 6 3 51 63
 Ronde 9 
 za 04-11-2017  Michail Petrov (1900) - Ákosh Kardos (1912) 1-1Partij
 Phavankoemar Basdewsing  - Quincy Ngawikromo (1965) 0-2Partij
 Chinzorig Tsend-Ayush (2028) - Shaomake Chen (2033) 2-0Partij
 Ilmars Stolcers (2021) - Anatolyi Protodyakonov (2113) 1-1Partij
 David Mezo (1902) - Peter Uzonyi (1900) 1-1
 Gracjan Masternak (1900) - Maxime Egels (1900) 0-2
 Kristofer Diligentov (1900) - Antonie Perrin  0-2
 Martin Banaszek (1952) - Barnabas Kollner (1810) 2-0
 Yarshig Enkh-Amgalan  - Kacper Swiatek (1900) 1-1
 Zakhar Shybakou (1973) - Nicholas Novelle (1900) 2-0
 Yoann Lebon (2019) - Jakub Broma (1877) 1-1
 Nikolay Grigoriev (2017) - Munkh-Orgil Saikhandelger (2044) 0-2
 Machiel Weistra (2050) - Tomasz Urbanczyk (1914) 1-1
 Daniil Ilin (2142) - Szymon Polinceusz (1880) 2-0
 Ming Sun (1901) - Gatis Klava (1955) 1-1
 Gunars Gribuska (2002) - Karl Richard Esvald (1921) 1-1
 Berke Yiğittürk (2049) - Enes Habilaj (1973) 1-1
 Theo Lemaire  - Yifu Du (2109) 0-2
 Yury Tsimanovich (2019) - Liudas Kraujalis (1938) 1-1
 Orest Slava (2063) - Andrei Mouchan (2014) 1-1