HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten KNDB 2018 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Berke Yiğittürk  1110   Asp   6 5 1 0 11 44 81
2   Wouter Sosef  963   Asp   6 4 1 1 9 46 63
3   Noël Neve  653   Asp   6 4 1 1 9 41 53
4   Renco Oostindjer  852   Asp   6 4 1 1 9 39 53
5   Marie Gabbert  617   Asp   6 4 0 2 8 34 32
6   Darja Koullen  1025   Asp   6 2 3 1 7 45 47
  Rudi van Velzen  774   Asp   6 2 3 1 7 45 47
8   Tom Rinner  838   Asp   6 2 3 1 7 40 39
9   Jorrit Ensing    Asp   6 3 1 2 7 40 38
10   Lev Gilevych  650   Asp   6 2 3 1 7 37 40
11   Albert Hendrik Snijder  555   Asp   6 3 1 2 7 30 23
12   Luise Gabbert  740   Asp   6 3 1 2 7 28 24
13   Gökhan Bagci  748   Asp   6 2 2 2 6 37 22
14   Wilmer Oostindjer    Asp   6 3 0 3 6 37 18
15   Maarten van Ammers  844   Asp   6 3 0 3 6 33 34
16   Jelle van der Eng  585   Asp   6 3 0 3 6 29 24
17   Merel van der Heijden  404   Asp   6 2 0 4 4 37 20
18   Yaroslav Gilevych  479   Asp   6 2 0 4 4 32 16
19   Dehlinya van Erven    Asp   6 2 0 4 4 31 8
20   Gijs Mouthaan  527   Asp   6 2 0 4 4 30 12
21   Mick Boudens  425   Asp   6 1 2 3 4 29 10
22   Thomas Mouthaan  543   Asp   6 1 1 4 3 39 16
23   Karsten Konniger    Asp   6 1 0 5 2 30 0
24   Victor Nieuwenhuis    Asp   6 0 0 6 0 31 0
 Ronde 6 
 za 09-06-2018  Yaroslav Gilevych (479) - Karsten Konniger  2-0
 Victor Nieuwenhuis  - Dehlinya van Erven  0-2
 Jelle van der Eng (585) - Merel van der Heijden (404) 2-0
 Maarten van Ammers (844) - Mick Boudens (425) 2-0
 Wilmer Oostindjer  - Thomas Mouthaan (543) 2-0
 Luise Gabbert (740) - Gijs Mouthaan (527) 2-0
 Marie Gabbert (617) - Gökhan Bagci (748) 2-0
 Albert Hendrik Snijder (555) - Lev Gilevych (650) 1-1
 Rudi van Velzen (774) - Renco Oostindjer (852) 0-2
 Tom Rinner (838) - Wouter Sosef (963) 0-2
 Darja Koullen (1025) - Noël Neve (653) 0-2
 Berke Yiğittürk (1110) - Jorrit Ensing  2-0