HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten KNDB 2018 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Berke Yi?ittürk  1110   Asp   2 2 0 0 4 4 8
2   Renco Oostindjer  852   Asp   2 2 0 0 4 2 4
  Tom Rinner  838   Asp   2 2 0 0 4 2 4
4   Wouter Sosef  963   Asp   2 1 1 0 3 5 7
  Rudi van Velzen  774   Asp   2 1 1 0 3 5 7
6   Lev Gilevych  650   Asp   2 1 1 0 3 4 5
  Darja Koullen  1025   Asp   2 1 1 0 3 4 5
8   Jorrit Ensing    Asp   2 1 1 0 3 3 3
  Gökhan Bagci  748   Asp   2 1 1 0 3 3 3
10   Merel van der Heijden  404   Asp   2 1 0 1 2 6 4
  Thomas Mouthaan  543   Asp   2 1 0 1 2 6 4
12   Noël Neve  653   Asp   2 1 0 1 2 4 0
  Wilmer Oostindjer    Asp   2 1 0 1 2 4 0
14   Yaroslav Gilevych  479   Asp   2 1 0 1 2 3 0
  Marie Gabbert  617   Asp   2 1 0 1 2 3 0
16   Maarten van Ammers  844   Asp   2 1 0 1 2 2 0
  Dehlinya van Erven    Asp   2 1 0 1 2 2 0
18   Luise Gabbert  740   Asp   2 0 1 1 1 4 1
  Mick Boudens  425   Asp   2 0 1 1 1 4 1
20   Gijs Mouthaan  527   Asp   2 0 0 2 0 6 0
  Albert Hendrik Snijder  555   Asp   2 0 0 2 0 6 0
22   Victor Nieuwenhuis    Asp   2 0 0 2 0 5 0
  Jelle van der Eng  585   Asp   2 0 0 2 0 5 0
24   Karsten Konniger    Asp   2 0 0 2 0 4 0
 Ronde 2 
 za 09-06-2018  Yaroslav Gilevych (479) - Jelle van der Eng (585) 2-0
 Marie Gabbert (617) - Victor Nieuwenhuis  2-0
 Noël Neve (653) - Karsten Konniger  2-0
 Dehlinya van Erven  - Gijs Mouthaan (527) 2-0
 Maarten van Ammers (844) - Albert Hendrik Snijder (555) 2-0
 Lev Gilevych (650) - Luise Gabbert (740) 2-0
 Darja Koullen (1025) - Mick Boudens (425) 2-0
 Merel van der Heijden (404) - Tom Rinner (838) 0-2
 Thomas Mouthaan (543) - Renco Oostindjer (852) 0-2
 Jorrit Ensing  - Gökhan Bagci (748) 1-1
 Rudi van Velzen (774) - Wouter Sosef (963) 1-1
 Wilmer Oostindjer  - Berke Yi?ittürk (1110) 0-2