HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten KNDB 2018 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Berke Yi?ittürk  1110   Asp   3 3 0 0 6 11 22
2   Rudi van Velzen  774   Asp   3 2 1 0 5 10 15
  Renco Oostindjer  852   Asp   3 2 1 0 5 10 15
4   Wouter Sosef  963   Asp   3 2 1 0 5 9 13
  Tom Rinner  838   Asp   3 2 1 0 5 9 13
6   Darja Koullen  1025   Asp   3 2 1 0 5 8 13
7   Merel van der Heijden  404   Asp   3 2 0 1 4 9 8
8   Noël Neve  653   Asp   3 2 0 1 4 8 4
  Wilmer Oostindjer    Asp   3 2 0 1 4 8 4
10   Lev Gilevych  650   Asp   3 1 1 1 3 13 11
11   Jorrit Ensing    Asp   3 1 1 1 3 10 7
12   Thomas Mouthaan  543   Asp   3 1 1 1 3 9 6
13   Gökhan Bagci  748   Asp   3 1 1 1 3 9 3
14   Luise Gabbert  740   Asp   3 1 1 1 3 5 2
15   Mick Boudens  425   Asp   3 0 2 1 2 11 6
16   Yaroslav Gilevych  479   Asp   3 1 0 2 2 11 4
17   Maarten van Ammers  844   Asp   3 1 0 2 2 9 4
18   Marie Gabbert  617   Asp   3 1 0 2 2 9 0
  Dehlinya van Erven    Asp   3 1 0 2 2 9 0
20   Albert Hendrik Snijder  555   Asp   3 1 0 2 2 7 0
21   Jelle van der Eng  585   Asp   3 1 0 2 2 5 0
22   Karsten Konniger    Asp   3 0 0 3 0 11 0
23   Gijs Mouthaan  527   Asp   3 0 0 3 0 9 0
24   Victor Nieuwenhuis    Asp   3 0 0 3 0 7 0
 Ronde 3 
 za 09-06-2018  Gijs Mouthaan (527) - Jelle van der Eng (585) 0-2
 Albert Hendrik Snijder (555) - Victor Nieuwenhuis  2-0
 Luise Gabbert (740) - Karsten Konniger  2-0
 Marie Gabbert (617) - Noël Neve (653) 0-2
 Yaroslav Gilevych (479) - Wilmer Oostindjer  0-2
 Maarten van Ammers (844) - Merel van der Heijden (404) 0-2
 Mick Boudens (425) - Thomas Mouthaan (543) 1-1
 Jorrit Ensing  - Darja Koullen (1025) 0-2
 Rudi van Velzen (774) - Lev Gilevych (650) 2-0
 Wouter Sosef (963) - Dehlinya van Erven  2-0
 Renco Oostindjer (852) - Tom Rinner (838) 1-1
 Gökhan Bagci (748) - Berke Yi?ittürk (1110) 0-2