HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten KNDB 2018 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Berke Yi?ittürk  1110   Asp   5 4 1 0 9 31 55
2   Darja Koullen  1025   Asp   5 2 3 0 7 33 44
3   Wouter Sosef  963   Asp   5 3 1 1 7 31 37
4   Tom Rinner  838   Asp   5 2 3 0 7 29 37
  Rudi van Velzen  774   Asp   5 2 3 0 7 29 37
6   Noël Neve  653   Asp   5 3 1 1 7 28 31
7   Renco Oostindjer  852   Asp   5 3 1 1 7 27 33
8   Jorrit Ensing    Asp   5 3 1 1 7 25 30
9   Lev Gilevych  650   Asp   5 2 2 1 6 28 29
10   Gökhan Bagci  748   Asp   5 2 2 1 6 26 21
11   Marie Gabbert  617   Asp   5 3 0 2 6 20 12
12   Albert Hendrik Snijder  555   Asp   5 3 0 2 6 17 12
13   Luise Gabbert  740   Asp   5 2 1 2 5 23 16
14   Wilmer Oostindjer    Asp   5 2 0 3 4 26 8
15   Maarten van Ammers  844   Asp   5 2 0 3 4 24 20
16   Merel van der Heijden  404   Asp   5 2 0 3 4 24 12
17   Mick Boudens  425   Asp   5 1 2 2 4 21 8
18   Jelle van der Eng  585   Asp   5 2 0 3 4 19 12
19   Gijs Mouthaan  527   Asp   5 2 0 3 4 17 8
20   Thomas Mouthaan  543   Asp   5 1 1 3 3 28 12
21   Yaroslav Gilevych  479   Asp   5 1 0 4 2 25 8
  Dehlinya van Erven    Asp   5 1 0 4 2 25 8
23   Karsten Konniger    Asp   5 1 0 4 2 20 0
24   Victor Nieuwenhuis    Asp   5 0 0 5 0 24 0
 Ronde 5 
 za 09-06-2018  Karsten Konniger  - Victor Nieuwenhuis  2-0
 Gijs Mouthaan (527) - Yaroslav Gilevych (479) 2-0
 Dehlinya van Erven  - Jelle van der Eng (585) 0-2
 Wilmer Oostindjer  - Marie Gabbert (617) 0-2
 Mick Boudens (425) - Gökhan Bagci (748) 0-2
 Albert Hendrik Snijder (555) - Merel van der Heijden (404) 2-0
 Lev Gilevych (650) - Thomas Mouthaan (543) 2-0
 Jorrit Ensing  - Luise Gabbert (740) 2-0
 Renco Oostindjer (852) - Maarten van Ammers (844) 2-0
 Noël Neve (653) - Rudi van Velzen (774) 1-1
 Darja Koullen (1025) - Tom Rinner (838) 1-1
 Berke Yi?ittürk (1110) - Wouter Sosef (963) 2-0