HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Gunars Gribuska  2016   Asp   9 5 3 1 13 90 96
2   Orest Slava  2096   Asp   9 4 5 0 13 84 91
3   Daniil Ilin CMF 2111   Asp   9 4 5 0 13 84 90
4   Berke Yiğittürk  2073   Asp   9 3 6 0 12 91 98
5   Valentin Golubajev CMF 2047   Asp   9 3 6 0 12 89 97
6   Machiel Weistra MF 2065   Asp   9 5 2 2 12 75 80
7   Tamerlan Akhmerov CMF 2079   Asp   9 2 7 0 11 89 96
8   Ilya Deriglazov  2019   Asp   9 3 5 1 11 85 91
9   Zanas Ernestas Aleksandravicius  2009   Asp   9 4 3 2 11 77 84
10   Vincenzo Sgro  1995   Asp   9 3 5 1 11 74 80
11   Ivan Trubnikau  2038   Asp   9 3 4 2 10 91 100
12   Audrius Domarkas  1935   Asp   9 2 6 1 10 88 94
13   Zakhar Shybakou  1972   Asp   9 4 2 3 10 84 91
14   Theo Lemaire  1972   Asp   9 4 2 3 10 80 84
15   Stsiapan Darashenka  1996   Asp   9 3 4 2 10 73 79
16   Rokas Banevicius  1935   Asp   9 3 4 2 10 72 78
17   Damien dEmmerez de Charmoy    Asp   9 3 4 2 10 61 65
18   Enes Habilaj  2027   Asp   9 3 3 3 9 87 92
19   Tomasz Urbanczyk  1935   Asp   9 3 3 3 9 82 89
20   Ákosh Kardos  1911   Asp   9 2 5 2 9 74 81
21   Tanguy Masson  1971   Asp   9 4 1 4 9 73 77
22   Robert Antoi  1922   Asp   9 2 5 2 9 69 74
23   Antonie Perrin  1900   Asp   9 3 3 3 9 62 68
24   Tom Rinner  1972   Asp   9 3 2 4 8 72 78
25   Franciszek Szumera  1882   Asp   9 3 2 4 8 71 75
26   Lev Leontiev  1917   Asp   9 3 2 4 8 63 69
27   Hans Robert Kannukene  1928   Asp   9 2 3 4 7 84 91
28   Renards Helfrekts  1932   Asp   9 1 5 3 7 78 85
29   Maxime Egels  1892   Asp   9 1 5 3 7 70 76
30   Jakub Broma  1890   Asp   9 1 5 3 7 69 74
31   Jovydas Petretis    Asp   9 1 5 3 7 63 69
32   Barnabas Kollner  1816   Asp   9 3 1 5 7 60 64
33   Ricards Ositis  1939   Asp   9 1 4 4 6 78 85
34   Peter Uzonyi  1900   Asp   9 0 6 3 6 66 70
35   Nicholas Novelle  1895   Asp   9 2 2 5 6 64 68
36   David Mezo  1901   Asp   9 2 2 5 6 60 64
37   Michail Petrov  1910   Asp   9 0 5 4 5 64 68
38   Illia Balaban    Asp   9 1 2 6 4 62 67
Gunars GribuskaOrest SlavaDaniil Ilin
Berke YigitturkValentin GolubajevMachiel Weistra
Tamerlan AkhmerovIlya DeriglazovZanas
Vincenzo SgroIvan TrubnikauAudrius Domarkas
Zakhar ShybakouTheo LemaireStsiapan Darashenka
Damien DEnes Habilaj
Tomasz UrbanczykAkosh Kardos
 Ronde 9 
 di 07-08-2018  Maxime Egels (1892) - David Mezo (1901) 1-1Partij
 Ricards Ositis (1939) - Lev Leontiev (1917) 0-2Partij
 Barnabas Kollner (1816) - Robert Antoi (1922) 0-2Partij
 Damien dEmmerez de Charmoy  - Hans Robert Kannukene (1928) 2-0Partij
 Audrius Domarkas (1935) - Zanas Ernestas Aleksandravicius (2009) 1-1Partij
 Zakhar Shybakou (1972) - Machiel Weistra (2065) 0-2Partij
 Valentin Golubajev (2047) - Ilya Deriglazov (2019) 1-1Partij
 Berke Yiğittürk (2073) - Tamerlan Akhmerov (2079) 1-1Partij
 Gunars Gribuska (2016) - Orest Slava (2096) 1-1Partij
 Michail Petrov (1910) - Illia Balaban  1-1
 Nicholas Novelle (1895) - Peter Uzonyi (1900) 1-1
 Jakub Broma (1890) - Jovydas Petretis  1-1
 Antonie Perrin (1900) - Renards Helfrekts (1932) 2-0
 Tomasz Urbanczyk (1935) - Tanguy Masson (1971) 1-1
 Franciszek Szumera (1882) - Stsiapan Darashenka (1996) 0-2
 Enes Habilaj (2027) - Ákosh Kardos (1911) 1-1
 Tom Rinner (1972) - Vincenzo Sgro (1995) 0-2
 Theo Lemaire (1972) - Rokas Banevicius (1935) 1-1
 Ivan Trubnikau (2038) - Daniil Ilin (2111) 0-2