HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Olga Balukova CMFF 2116   Asp   9 6 3 0 15 89 98
2   Vera Gorbacheva  2002   Asp   9 5 3 1 13 89 98
3   Rita Packauskaite  1957   Asp   9 4 5 0 13 88 96
4   Maryia Chasnakova CMFF 1987   Asp   9 5 2 2 12 91 100
5   Aygiza Muhametyanova  1900   Asp   9 4 3 2 11 86 92
6   Aliona Bolshakova  2030   Asp   9 3 5 1 11 71 76
7   Yana Lazovik CMFF 2024   Asp   9 3 4 2 10 92 100
8   Darja Koullen  1947   Asp   9 4 2 3 10 88 94
9   Ksenia Yaremchuk  1955   Asp   9 4 2 3 10 84 92
10   Palina Kazlova MFF 1931   Asp   9 3 4 2 10 80 88
11   Vira Popruha  1951   Asp   9 4 2 3 10 78 80
12   Zuzanna Bosak  1955   Asp   9 4 2 3 10 78 83
13   Nela Kristine Malahovska  1900   Asp   9 3 4 2 10 67 67
14   Simona Trifonovaite  1926   Asp   9 3 3 3 9 91 99
15   Valeria Zarovska  1900   Asp   9 3 3 3 9 81 87
16   Marie Gabbert  1947   Asp   9 3 3 3 9 73 73
17   Klaudia Adamczyk  1903   Asp   9 3 3 3 9 69 69
18   Marija Alekseriunaite  1943   Asp   9 2 4 3 8 80 88
19   Malwina Bajkowska  1911   Asp   9 2 4 3 8 76 84
20   Elizabete Norenberga    Asp   9 3 2 4 8 63 63
21   Linsey van Leeuwen    Asp   9 3 2 4 8 62 62
22   Nicole Balta  1900   Asp   9 4 0 5 8 60 60
23   Anett Moor  1887   Asp   9 3 0 6 6 64 64
24   Frederikke Anna Tomanova    Asp   9 2 1 6 5 64 64
25   Hanna Bolcskei  1900   Asp   9 1 0 8 2 64 64
26   Dummy    Asp   9 0 0 9 0 63 65
Olga BalukovaVera GorbachevaRita Packauskaite
Maryia ChasnakovaAygiza MuhametyanovaAliona Bolshakova
Yana LazovikDarja Koullen
Palina KazlovaVira Popruha
Valeria Zarovska
Marie GabbertKlaudia AdamczykMarija Alekseriunaite
Malwina BajkowskaElizabete Norenberga
 Ronde 9 
 di 07-08-2018  Frederikke Anna Tomanova  - Nicole Balta (1900) 0-2
 Linsey van Leeuwen  - Anett Moor (1887) 2-0
 Nela Kristine Malahovska (1900) - Hanna Bolcskei (1900) 2-0
 Elizabete Norenberga  - Klaudia Adamczyk (1903) 0-2
 Malwina Bajkowska (1911) - Palina Kazlova (1931) 0-2
 Marija Alekseriunaite (1943) - Vira Popruha (1951) 0-2
 Aliona Bolshakova (2030) - Ksenia Yaremchuk (1955) 2-0
 Maryia Chasnakova (1987) - Simona Trifonovaite (1926) 2-0
 Yana Lazovik (2024) - Aygiza Muhametyanova (1900) 0-2
 Valeria Zarovska (1900) - Rita Packauskaite (1957) 0-2
 Zuzanna Bosak (1955) - Vera Gorbacheva (2002) 0-2
 Darja Koullen (1947) - Olga Balukova (2116) 0-2