HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Tallinn 2006

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Andrei Tolchykau MF 2220   Asp   3 3 0 0 6 4 8
2   Kaspars Sulcs  2004   Asp   3 3 0 0 6 3 7
3   Nikolai Gulyaev MF 2118   Asp   3 2 1 0 5 4 9
4   Blazej Galant  2076   Asp   3 2 1 0 5 3 8
5   Nicolay Germogenov    Asp   3 2 1 0 5 3 7
6   Konstantin Selli  2007   Asp   3 2 0 1 4 4 10
7   Ainur Shaibakov  2207   Asp   3 2 0 1 4 4 10
8   Mikhaylo Kolobov    Asp   3 1 2 0 4 4 9
  Frerik Andriessen    Asp   3 1 2 0 4 4 8
10   Hein De Cokere    Asp   3 2 0 1 4 2 8
  Denis Dudco    Asp   3 2 0 1 4 2 7
  Pieter Steijlen  2003   Asp   3 1 2 0 4 2 6
  Priit Tänav  2003   Asp   3 2 0 1 4 2 6
  Peteris Gailans    Asp   3 2 0 1 4 2 6
15   Vladyslav Antonovych    Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Walter Moscato    Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Pawel Golabek  2041   Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Anton Kruglikov    Asp   3 1 1 1 3 3 7
19   Lukas Vengelis    Asp   3 1 1 1 3 2 8
  Stefan Stapper  2024   Asp   3 1 1 1 3 2 7
  Evgeni Rymar    Asp   3 1 1 1 3 2 5
22   Andres Idnurm    Asp   3 1 0 2 2 4 10
  Kyril Kablutschkin    Asp   3 1 0 2 2 4 9
  Victar Misko  2033   Asp   3 0 2 1 2 4 8
  Kamil Krygier  2046   Asp   3 1 0 2 2 4 8
26   Oleg Vilcinski    Asp   3 1 0 2 2 3 7
  Aris Brantevics    Asp   3 0 2 1 2 3 7
  Mickaël Carton    Asp   3 1 0 2 2 3 6
29   Luca Salvato    Asp   3 1 0 2 2 2 6
30   Florian Dautremepuis    Asp   3 0 1 2 1 3 7
  Gabor Feher    Asp   3 0 1 2 1 3 7
32   Mark Kristian Küttim    Asp   3 0 0 3 0 3 7
33   Adam Baumgartner    Asp   3 0 0 3 0 2 8
  Pierre Tortereau    Asp   3 0 0 3 0 2 6
 Ronde 3 
 wo 02-08-2006  Luca Salvato  - Pierre Tortereau  2-0
 Mickaël Carton  - Adam Baumgartner  2-0
 Gabor Feher  - Stefan Stapper (2024) 0-2
 Evgeni Rymar  - Florian Dautremepuis  2-0
 Anton Kruglikov  - Mark Kristian Küttim  2-0
 Walter Moscato  - Pawel Golabek (2041) 1-1
 Hein De Cokere  - Kamil Krygier (2046) 2-0
 Andres Idnurm  - Peteris Gailans  0-2
 Denis Dudco  - Victar Misko (2033) 2-0
 Priit Tänav (2003) - Kyril Kablutschkin  2-0
 Oleg Vilcinski  - Pieter Steijlen (2003) 0-2
 Aris Brantevics  - Lukas Vengelis  1-1
 Mikhaylo Kolobov  - Frerik Andriessen  1-1
 Vladyslav Antonovych  - Nicolay Germogenov  0-2
 Ainur Shaibakov (2207) - Andrei Tolchykau (2220) 0-2
 Blazej Galant (2076) - Nikolai Gulyaev (2118) 1-1
 Kaspars Sulcs (2004) - Konstantin Selli (2007) 2-0