HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Dneprodzerzhinsk 2005

    
    Link   

 Klassen: 
  Juniors 
  Cadets 
  Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ainur Shaibakov  2177   Asp   9 5 3 1 13 73 85
2   Andrei Tolchykau MF 2195   Asp   9 3 6 0 12 76 89
3   Alexander Saponenko  2066   Asp   9 4 4 1 12 74 87
4   Stefan Stapper  1955   Asp   9 3 6 0 12 73 86
5   Sergey Fedin  2051   Asp   9 2 7 0 11 73 86
  Robin Vogelaar  1852   Asp   9 3 5 1 11 73 86
7   Pieter Steijlen  2007   Asp   9 3 4 2 10 72 85
8   Blazej Galant  2080   Asp   9 2 6 1 10 70 82
9   Nikolai Gulyaev    Asp   9 3 4 2 10 67 80
10   Damian Reszka  2033   Asp   9 3 4 2 10 65 77
11   Denis Dudco    Asp   9 3 3 3 9 69 81
12   Sharafetdin Aslanzade    Asp   9 3 3 3 9 64 75
13   Mikhaylo Kolobov    Asp   9 1 7 1 9 61 73
14   Evgeniy Gordeev    Asp   9 2 5 2 9 60 72
15   Raitis Ozols  1895   Asp   9 3 3 3 9 59 70
16   Kamil Safarov    Asp   9 1 6 2 8 60 70
17   Navris Brantevics  2036   Asp   9 2 4 3 8 59 68
18   Kaspars Sulcs  2004   Asp   9 2 4 3 8 58 70
19   Pawel Golabek    Asp   9 1 6 2 8 57 68
20   Konstantin Selli  1970   Asp   9 1 6 2 8 55 66
21   Mahammad Mehdiyev    Asp   9 3 1 5 7 56 69
22   Roberto di Giacomo    Asp   9 1 4 4 6 61 74
23   Boris Darry    Asp   9 2 2 5 6 58 68
24   Anver Kagramanyan    Asp   9 0 1 8 1 56 66
 Ronde 9 
 do 22-12-2005  Mahammad Mehdiyev  - Boris Darry  2-0
 Anver Kagramanyan  - Konstantin Selli (1970) 0-2
 Kaspars Sulcs (2004) - Navris Brantevics (2036) 1-1
 Kamil Safarov  - Pawel Golabek  1-1
 Evgeniy Gordeev  - Roberto di Giacomo  2-0
 Sharafetdin Aslanzade  - Denis Dudco  1-1
 Damian Reszka (2033) - Blazej Galant (2080) 1-1
 Mikhaylo Kolobov  - Nikolai Gulyaev  1-1
 Raitis Ozols (1895) - Pieter Steijlen (2007) 1-1
 Robin Vogelaar (1852) - Alexander Saponenko (2066) 1-1
 Stefan Stapper (1955) - Andrei Tolchykau (2195) 1-1
 Ainur Shaibakov (2177) - Sergey Fedin (2051) 1-1