HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   B16 Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 B16 
 G16 
 B10 
 G10 
 B26 
 G26 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Danill Aharkov  1963   Asp   8 6 2 0 14 69 74
2   Bogdan Rukin  2001   Asp   8 5 2 1 12 72 78
3   Petro Tsihanovskiy    Asp   8 5 2 1 12 71 76
4   Ivan Oleksiuk  1900   Asp   8 4 3 1 11 68 73
5   Mykhailo Batunin  1903   Asp   8 3 4 1 10 75 84
6   Lev Leontiev  1909   Asp   8 3 4 1 10 73 77
7   Artem Ziebzieiev  1941   Asp   8 4 2 2 10 72 79
8   Oleksandr Koval  1986   Asp   8 2 6 0 10 69 77
9   Dobrynia Savinskyi  2029   Asp   8 4 2 2 10 67 73
10   Yehor Lobanov    Asp   8 4 2 2 10 64 67
11   Ostap Beldyk  1928   Asp   8 4 2 2 10 59 63
12   Andrii Blokha  1900   Asp   8 3 3 2 9 70 77
13   Kostiantyn Dutchak  1935   Asp   8 3 3 2 9 67 73
14   Illia Kotelnikov    Asp   8 4 1 3 9 65 68
15   Oleh Zhyrun  1900   Asp   8 3 2 3 8 66 73
16   Danylo Sokolov    Asp   8 4 0 4 8 60 64
17   Vladyslav Bodnar    Asp   8 4 0 4 8 59 63
18   Vasyl Buksha    Asp   8 3 2 3 8 56 61
19   Denys Panasiuk    Asp   8 4 0 4 8 54 58
20   Vladislav Vynnyk  1900   Asp   8 2 4 2 8 50 54
21   Artem Panasiuk    Asp   8 4 0 4 8 44 48
22   Ruslan Chornii    Asp   8 3 2 3 8 40 42
23   Mykhailo Kamskov    Asp   8 3 1 4 7 59 64
24   Serhiy Lariushkin    Asp   8 3 1 4 7 55 59
25   Oleksandr Bondar    Asp   8 3 1 4 7 54 58
26   Arsenii Tsvitok    Asp   8 2 2 4 6 64 70
27   Kostiantyn Oliynyk    Asp   8 3 0 5 6 57 61
28   Vladyslav Radchenko    Asp   8 2 1 5 5 58 61
29   Andriy Yakovchuk    Asp   8 2 1 5 5 55 58
30   Illia Rybchenko    Asp   8 2 0 6 4 47 47
31   Saveliy Kostikov    Asp   8 2 0 6 4 45 48
32   Ivan Vizniuk    Asp   8 1 2 5 4 44 47
33   Yevhen Zotov    Asp   8 2 0 6 4 43 46
34   Gennadii Sadurskyi    Asp   8 1 1 6 3 41 45
35   Pavlo Zholob  1974   Asp   1 1 0 0 2 0 8
36   Dummy    Asp   1 0 0 1 0 0 4
 Ronde 8 
 di 05-02-2019  Danill Aharkov (1963) - Lev Leontiev (1909) 2-0
 Petro Tsihanovskiy  - Mykhailo Batunin (1903) 2-0
 Illia Kotelnikov  - Bogdan Rukin (2001) 0-2
 Ostap Beldyk (1928) - Oleksandr Koval (1986) 1-1
 Ivan Oleksiuk (1900) - Kostiantyn Dutchak (1935) 2-0
 Dobrynia Savinskyi (2029) - Denys Panasiuk  2-0
 Vladyslav Bodnar  - Artem Ziebzieiev (1941) 0-2
 Danylo Sokolov  - Yehor Lobanov  0-2
 Oleksandr Bondar  - Andrii Blokha (1900) 0-2
 Vladislav Vynnyk (1900) - Oleh Zhyrun (1900) 1-1
 Vasyl Buksha  - Kostiantyn Oliynyk  2-0
 Ruslan Chornii  - Arsenii Tsvitok  2-0
 Vladyslav Radchenko  - Artem Panasiuk  0-2
 Andriy Yakovchuk  - Mykhailo Kamskov  0-2
 Ivan Vizniuk  - Serhiy Lariushkin  0-2
 Saveliy Kostikov  - Yevhen Zotov  2-0
 Gennadii Sadurskyi  - Illia Rybchenko  0-2