HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten KNDB 2019 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Machiel Weistra MF 1240   Asp   6 5 1 0 11 44 80
2   Simon Harmsma CMF 1089   Asp   6 4 1 1 9 49 68
3   Jan Kornilov  862   Asp   6 4 1 1 9 37 48
4   Berke Yiğittürk  1149   Asp   6 2 4 0 8 49 61
5   Wouter Sosef  1000   Asp   6 3 2 1 8 43 51
6   Emre Hageman CMF 1205   Asp   6 4 0 2 8 42 46
7   Tom Rinner  968   Asp   6 3 2 1 8 41 48
8   Ivar Smijers  884   Asp   6 4 0 2 8 37 40
9   Albert Hendrik Snijder  589   Asp   6 3 1 2 7 34 34
10   Jelle van der Eng  868   Asp   6 3 0 3 6 43 38
11   Renco Oostindjer  855   Asp   6 3 0 3 6 37 26
12   Luise Gabbert  748   Asp   6 3 0 3 6 33 24
13   Roald Scheper  717   Asp   6 3 0 3 6 33 20
14   Yneke Goerres  751   Asp   6 3 0 3 6 31 12
15   Karsten Konniger    Asp   6 2 1 3 5 41 23
16   Fernande de Graaf  606   Asp   6 1 3 2 5 37 29
17   Sander Staal  769   Asp   6 2 1 3 5 29 13
18   Luc de Kruijf  662   Asp   6 2 1 3 5 27 13
19   Joost Meijer    Asp   6 1 2 3 4 33 15
20   Elise Schouten    Asp   6 2 0 4 4 31 16
21   Mick Boudens  410   Asp   6 1 2 3 4 25 9
22   Angel Dittrich    Asp   6 2 0 4 4 22 4
23   Mirte Verheijen    Asp   6 1 0 5 2 34 10
24   Nikko ten Have    Asp   6 0 0 6 0 32 0
 Ronde 6 
 za 08-06-2019  Mirte Verheijen  - Angel Dittrich  0-2
 Sander Staal (769) - Nikko ten Have  2-0
 Mick Boudens (410) - Fernande de Graaf (606) 1-1
 Elise Schouten  - Roald Scheper (717) 0-2
 Luise Gabbert (748) - Joost Meijer  2-0
 Karsten Konniger  - Luc de Kruijf (662) 1-1
 Ivar Smijers (884) - Yneke Goerres (751) 2-0
 Jelle van der Eng (868) - Tom Rinner (968) 0-2
 Emre Hageman (1205) - Renco Oostindjer (855) 2-0
 Albert Hendrik Snijder (589) - Jan Kornilov (862) 0-2
 Simon Harmsma (1089) - Berke Yiğittürk (1149) 1-1
 Wouter Sosef (1000) - Machiel Weistra (1240) 0-2