HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Warschau 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren M 
 Junioren 
 Aspiranten M 
 Aspiranten 
 Pupillen M 
 Pupillen 
 Welpen M 
 Welpen 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Valentin Golubajev MF 2117   Asp   9 4 5 0 13 87 95
2   Sebastian Wieczorek  1993   Asp   9 4 5 0 13 87 95
3   Tamerlan Akhmerov CMF 2084   Asp   9 4 5 0 13 86 93
4   Berke Yiğittürk  2061   Asp   9 4 4 1 12 86 90
5   Emre Hageman CMF 2109   Asp   9 3 5 1 11 92 100
6   Simon Harmsma CMF 2059   Asp   9 4 3 2 11 91 96
7   Daniil Ilin CMF 2158   Asp   9 2 7 0 11 89 98
8   Stsiapan Darashenka  2087   Asp   9 3 5 1 11 87 94
9   Machiel Weistra MF 2136   Asp   9 3 5 1 11 84 91
10   Maxim Averkiev   2010   Asp   9 3 5 1 11 82 90
11   Ergis Yakovlev    Asp   9 5 1 3 11 70 74
12   Bogdan Rukin  2006   Asp   9 3 4 2 10 84 86
13   Amadeusz Zyber-Moszak  2067   Asp   9 3 4 2 10 77 81
14   Marek Barabasz  1918   Asp   9 3 4 2 10 73 78
15   Danill Aharkov  2115   Asp   9 1 8 0 10 70 77
16   Kristers Lapins  2004   Asp   9 4 1 4 9 87 95
17   Artis Rancans    Asp   9 3 3 3 9 85 93
18   Damien dEmmerez de Charmoy  2009   Asp   9 4 1 4 9 80 87
19   Alan Dubois  1952   Asp   9 4 1 4 9 77 82
20   Zakhar Shybakou  2048   Asp   9 2 5 2 9 77 84
21   Vsevolods Mitrevics  1979   Asp   9 3 3 3 9 70 77
22   Aaron Soo  1867   Asp   9 3 3 3 9 69 71
23   Rokas Banevicius  1958   Asp   9 3 3 3 9 68 72
24   Danila Lapchuk  1902   Asp   9 1 6 2 8 80 88
25   Tymoteusz Myszuk  1949   Asp   9 3 2 4 8 71 75
26   Matteo Fortunato  1928   Asp   9 3 2 4 8 69 71
27   Michal Vitek  1849   Asp   9 3 2 4 8 67 69
28   Nicholas Novelle  1875   Asp   9 2 4 3 8 66 68
29   Michal Wegrzyn  1931   Asp   9 2 4 3 8 65 69
30   Robert Antoi  1917   Asp   9 1 5 3 7 80 85
31   Tanguy Masson  2108   Asp   9 1 5 3 7 71 76
32   Arnas Sakalauskas    Asp   9 3 1 5 7 62 64
33   Jakub Broma  1896   Asp   9 2 1 6 5 60 62
34   David Mezo  1901   Asp   9 2 0 7 4 62 64
35   Kamran Umudov  1900   Asp   9 2 0 7 4 61 63
36   Paul Marquille    Asp   9 1 0 8 2 59 63
 Ronde 9 
 wo 07-08-2019  Simon Harmsma (2059) - Valentin Golubajev (2117) 0-2Partij
 Emre Hageman (2109) - Sebastian Wieczorek (1993) 0-2Partij
 Stsiapan Darashenka (2087) - Tamerlan Akhmerov (2084) 0-2Partij
 Daniil Ilin (2158) - Machiel Weistra (2136) 1-1Partij
 Berke Yiğittürk (2061) - Kristers Lapins (2004) 2-0Partij
 Danill Aharkov (2115) - Bogdan Rukin (2006) 1-1Partij
 Damien dEmmerez de Charmoy (2009) - Maxim Averkiev  (2010) 0-2Partij
 Ergis Yakovlev  - Artis Rancans  2-0Partij
 Rokas Banevicius (1958) - Vsevolods Mitrevics (1979) 1-1Partij
 Matteo Fortunato (1928) - Marek Barabasz (1918) 0-2Partij
 Tanguy Masson (2108) - Aaron Soo (1867) 0-2Partij
 Alan Dubois (1952) - Arnas Sakalauskas  2-0Partij
 Danila Lapchuk (1902) - Michal Wegrzyn (1931) 1-1Partij
 Kamran Umudov (1900) - Tymoteusz Myszuk (1949) 0-2Partij
 Jakub Broma (1896) - Robert Antoi (1917) 1-1Partij
 Michal Vitek (1849) - David Mezo (1901) 2-0Partij
 Nicholas Novelle (1875) - Paul Marquille  2-0Partij
 Zakhar Shybakou (2048) - Amadeusz Zyber-Moszak (2067) 1-1