HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Boys Izmir 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Machiel Weistra MF 2144   Asp   9 4 5 0 13 74 86
2   Daniil Ilin CMF 2159   Asp   9 4 4 1 12 74 87
3   Rokas Banevicius  1963   Asp   9 4 4 1 12 72 85
4   Haoyan Liu  2080   Asp   9 4 4 1 12 72 85
5   Tamerlan Akhmerov CMF 2122   Asp   9 3 5 1 11 71 84
6   Munkh-Orgil Saikhandelger CMF 2029   Asp   9 1 8 0 10 72 84
7   Simon Harmsma CMF 2088   Asp   9 2 6 1 10 69 82
8   Vsevolods Mitrevics  1967   Asp   9 3 4 2 10 68 81
9   Danill Aharkov  2104   Asp   9 2 6 1 10 68 80
10   Yerengaiyp Yesbol  2017   Asp   9 1 8 0 10 67 80
11   Valentin Golubajev MF 2142   Asp   9 2 6 1 10 67 79
12   Berke Yiğittürk  2132   Asp   9 2 6 1 10 63 75
13   Emre Hageman CMF 2102   Asp   9 3 4 2 10 63 73
14   Arslan Akhmetzyanov  1972   Asp   9 3 4 2 10 59 69
15   Damien D`Emmerez de Charmoy  1995   Asp   9 3 3 3 9 71 84
16   Sebastian Wieczorek  2108   Asp   9 2 5 2 9 70 82
17   Aibek Naraliyev CMF 2010   Asp   9 2 5 2 9 69 81
18   Tuvshin Batsukh CMF 1926   Asp   9 2 5 2 9 63 75
19   Maxim Averkiev   2027   Asp   9 2 5 2 9 60 70
20   Stsiapan Darashenka  2094   Asp   9 2 5 2 9 59 71
21   Robert Antoi  1925   Asp   9 3 3 3 9 53 65
22   Tanguy Masson  2069   Asp   9 1 6 2 8 65 76
23   Mykhailo Batunin  1931   Asp   9 2 4 3 8 64 76
24   Michail Petrov  1905   Asp   9 2 4 3 8 61 71
25   Nikita Bakulins  1904   Asp   9 2 4 3 8 57 70
26   Peter Uzonyi  1844   Asp   9 1 5 3 7 54 65
27   Danila Lapchuk  1918   Asp   9 2 3 4 7 54 64
28   David Mezo  1875   Asp   9 1 4 4 6 52 62
29   Mattia Pitzalis  1938   Asp   9 1 1 7 3 59 69
30   Breno Daniel Spirandeli    Asp   9 0 2 7 2 54 64
 Ronde 9 
 za 02-11-2019  Peter Uzonyi (1844) - Mattia Pitzalis (1938) 1-1Partij
 Breno Daniel Spirandeli  - Nikita Bakulins (1904) 0-2Partij
 Tuvshin Batsukh (1926) - David Mezo (1875) 2-0Partij
 Danila Lapchuk (1918) - Robert Antoi (1925) 0-2Partij
 Mykhailo Batunin (1931) - Maxim Averkiev  (2027) 1-1Partij
 Michail Petrov (1905) - Berke Yiğittürk (2132) 0-2Partij
 Damien D`Emmerez de Charmoy (1995) - Stsiapan Darashenka (2094) 1-1Partij
 Arslan Akhmetzyanov (1972) - Tanguy Masson (2069) 2-0Partij
 Valentin Golubajev (2142) - Aibek Naraliyev (2010) 1-1Partij
 Yerengaiyp Yesbol (2017) - Danill Aharkov (2104) 1-1Partij
 Emre Hageman (2102) - Munkh-Orgil Saikhandelger (2029) 1-1Partij
 Haoyan Liu (2080) - Sebastian Wieczorek (2108) 2-0Partij
 Rokas Banevicius (1963) - Simon Harmsma (2088) 1-1Partij
 Daniil Ilin (2159) - Tamerlan Akhmerov (2122) 0-2Partij
 Machiel Weistra (2144) - Vsevolods Mitrevics (1967) 2-0Partij