HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Minsk Mazowiecki 2004

    
    Link   

 Klassen: 
 Aspiranten 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artem Ivanov MF 2171   Asp   9 5 4 0 14 76 89
2   German Struchkov  2087   Asp   9 4 5 0 13 78 92
3   Kirill Chulkov    Asp   9 5 3 1 13 75 89
4   Pim Meurs  2199   Asp   9 4 4 1 12 76 90
5   Damian Reszka  2029   Asp   9 5 2 2 12 65 78
6   Stepan Danilov    Asp   9 3 5 1 11 81 95
7   Andrei Tolchykau MF 2176   Asp   9 4 3 2 11 74 88
8   Navris Brantevics  2007   Asp   9 3 5 1 11 69 83
9   Lukasz Kosobudzki  2013   Asp   9 4 3 2 11 64 76
10   Joost Verplak  2135   Asp   9 4 2 3 10 73 86
11   Marius Sidla    Asp   9 4 1 4 9 73 86
12   Bartosz Gronowski  2021   Asp   9 3 3 3 9 72 86
13   Vladimir Melnik    Asp   9 3 3 3 9 67 79
14   Raitis Ozols  1877   Asp   9 2 5 2 9 66 79
15   Enkh-Erdene Enkh-Amgalan    Asp   9 4 1 4 9 64 78
16   Tigran Harutyunyan    Asp   9 3 3 3 9 62 75
17   Pieter Steijlen  2028   Asp   9 3 3 3 9 60 72
18   Robin Vogelaar  1826   Asp   9 3 3 3 9 56 67
19   Roberto di Giacomo    Asp   9 2 5 2 9 55 64
20   Edgar Vardanyan    Asp   9 1 6 2 8 58 69
  Konstantin Selli  2012   Asp   9 1 6 2 8 58 67
22   Arthur Hanssens  2006   Asp   9 2 4 3 8 57 68
23   Pavel Truhlar  1977   Asp   9 2 4 3 8 53 64
24   Gerelbold Ganbold    Asp   9 2 3 4 7 55 65
25   Priit Tänav    Asp   9 1 4 4 6 53 67
  Martin Opletal  1927   Asp   9 1 4 4 6 53 65
27   Julien Clément    Asp   9 1 4 4 6 51 63
28   Thibault Colombani    Asp   9 0 5 4 5 49 60
29   Kaspars Sulcs  2004   Asp   9 0 5 4 5 47 60
30   Boris Darry    Asp   9 0 4 5 4 49 60
 Ronde 9 
 wo 22-12-2004  Thibault Colombani  - Tigran Harutyunyan  0-2
 Boris Darry  - Priit Tänav  1-1
 Enkh-Erdene Enkh-Amgalan  - Raitis Ozols (1877) 1-1
 Gerelbold Ganbold  - Roberto di Giacomo  0-2
 Bartosz Gronowski (2021) - Andrei Tolchykau (2176) 0-2
 Artem Ivanov (2171) - Stepan Danilov  2-0
 Vladimir Melnik  - Robin Vogelaar (1826) 1-1
 Martin Opletal (1927) - Julien Clément  1-1
 Konstantin Selli (2012) - Arthur Hanssens (2006) 1-1
 Marius Sidla  - Lukasz Kosobudzki (2013) 0-2
 Pieter Steijlen (2028) - Kaspars Sulcs (2004) 2-0
 German Struchkov (2087) - Pim Meurs (2199) 1-1
 Kirill Chulkov  - Navris Brantevics (2007) 2-0
 Edgar Vardanyan  - Pavel Truhlar (1977) 1-1
 Joost Verplak (2135) - Damian Reszka (2029) 0-2