HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Mlawa 2002

    
    Link   

 Klassen: 
 Aspiranten 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Raido Värik  2056   Asp   9 6 3 0 15 72 86
2   Roberts Misans  2220   Asp   9 6 2 1 14 73 88
3   Boudewijn Derkx  2037   Asp   9 5 3 1 13 73 88
4   Aleksei Mironov  2100   Asp   9 4 4 1 12 73 88
5   Elshan Zeynalov  2100   Asp   9 4 2 3 10 70 85
6   Mateusz Lewandowski  2100   Asp   9 3 4 2 10 64 79
  Wouter Ludwig  2167   Asp   9 4 2 3 10 64 78
8   Matthijs van den Akker  1856   Asp   9 2 6 1 10 63 77
9   Christophe Deleersnyder  1815   Asp   9 5 0 4 10 51 64
10   Nikolay Struchkov  2055   Asp   9 3 3 3 9 71 86
11   Danny Slotboom  2085   Asp   9 1 7 1 9 70 85
12   Gintautas Petraitis  2100   Asp   9 2 5 2 9 68 82
13   Patryk Gronowski  2100   Asp   9 1 7 1 9 66 78
  Przemyslaw Powala  2100   Asp   9 1 7 1 9 66 78
15   Andrej Matiavin  2100   Asp   9 1 7 1 9 62 77
  Martins Junkurens  2100   Asp   9 2 5 2 9 62 72
17   Arthur Hanssens  2100   Asp   9 2 5 2 9 49 59
18   Renars Freidensons  1928   Asp   9 3 2 4 8 66 81
19   Ildar Kanafeev  2100   Asp   9 2 4 3 8 65 78
20   Vladimir Melnik    Asp   9 3 2 4 8 56 68
21   Tigran Harutyunyan    Asp   9 1 4 4 6 50 60
22   Amandine Stock    Asp   9 2 0 7 4 54 64
23   Julien Guillot    Asp   9 0 3 6 3 56 66
24   Julien Clement    Asp   9 0 3 6 3 54 64
 Ronde 9 
 zo 22-12-2002  Raido Värik (2056) - Elshan Zeynalov (2100) 2-0
 Danny Slotboom (2085) - Boudewijn Derkx (2037) 0-2
 Gintautas Petraitis (2100) - Roberts Misans (2220) 0-2
 Aleksei Mironov (2100) - Nikolay Struchkov (2055) 2-0
 Andrej Matiavin (2100) - Przemyslaw Powala (2100) 1-1
 Mateusz Lewandowski (2100) - Julien Guillot  2-0
 Ildar Kanafeev (2100) - Matthijs van den Akker (1856) 0-2
 Tigran Harutyunyan  - Vladimir Melnik  0-2
 Arthur Hanssens (2100) - Amandine Stock  2-0
 Patryk Gronowski (2100) - Martins Junkurens (2100) 1-1
 Christophe Deleersnyder (1815) - Renars Freidensons (1928) 2-0
 Julien Clement  - Wouter Ludwig (2167) 0-2