HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Minsk 2001

    
    Link   

 Klassen: 
 Aspiranten 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Roberts Misans    Asp   9 5 4 0 14 75 88
2   Boudewijn Derkx    Asp   9 4 5 0 13 76 90
3   Sergey Belosheev    Asp   9 4 4 1 12 73 87
4   Raido Värik    Asp   9 5 2 2 12 67 81
5   Danny Slotboom    Asp   9 3 5 1 11 75 89
6   Benno Butulis    Asp   9 3 5 1 11 72 84
  Aleksei Mironov    Asp   9 3 5 1 11 72 83
8   Ruzi Samedov    Asp   9 3 5 1 11 68 81
9   Jasper Lemmen    Asp   9 3 5 1 11 64 75
10   Elshan Zeynalov    Asp   9 4 3 2 11 63 77
11   Artem Ivanov    Asp   9 3 4 2 10 71 85
  Nikolai Malyshev    Asp   9 3 4 2 10 71 85
13   Ihar Mikhalchenka    Asp   9 1 8 0 10 70 83
14   Olexandr Abramovskyh    Asp   9 3 4 2 10 67 80
15   Viesturs Vizulis    Asp   9 4 2 3 10 62 75
16   Aleksej Lovcik    Asp   9 3 3 3 9 74 87
17   Uladzislau Splendzer    Asp   9 3 3 3 9 66 78
18   Andrei Tolchykau    Asp   9 3 3 3 9 64 78
19   Rik Keurentjes    Asp   9 3 3 3 9 63 74
20   Amangul Durdyeva    Asp   9 2 5 2 9 55 64
21   Oyunbaatar Munkhbat    Asp   9 2 4 3 8 61 73
22   Bashim Durdyev    Asp   9 1 6 2 8 56 67
23   Iurii Dojdicov    Asp   9 1 6 2 8 54 65
24   Przemyslaw Kosobudzki    Asp   9 1 6 2 8 53 64
25   Roberto Colomboni    Asp   9 1 5 3 7 57 68
26   Damian Gawlinski    Asp   9 2 3 4 7 54 65
27   Christophe Deleersnyder    Asp   9 2 3 4 7 52 62
  Bert Vanhee    Asp   9 1 5 3 7 52 62
29   Edgaras Sidla    Asp   9 2 3 4 7 48 57
30   Oleg Koka    Asp   9 2 2 5 6 66 80
31   Justas Stanislovaitis    Asp   9 2 2 5 6 62 74
32   Baljinnyam Tserendorj     Asp   9 2 2 5 6 54 66
33   Georgi Malaiev    Asp   9 0 5 4 5 56 68
34   Mateusz Swiszcz    Asp   9 1 2 6 4 55 66
 Ronde 9 
 vr 21-12-2001  Baljinnyam Tserendorj   - Georgi Malaiev  1-1Partij
 Sergey Belosheev  - Benno Butulis  1-1Partij
 Roberto Colomboni  - Przemyslaw Kosobudzki  1-1Partij
 Boudewijn Derkx  - Ruzi Samedov  1-1Partij
 Iurii Dojdicov  - Oyunbaatar Munkhbat  1-1Partij
 Bashim Durdyev  - Bert Vanhee  1-1Partij
 Artem Ivanov  - Nikolai Malyshev  1-1Partij
 Rik Keurentjes  - Uladzislau Splendzer  1-1Partij
 Oleg Koka  - Edgaras Sidla  0-2Partij
 Jasper Lemmen  - Aleksej Lovcik  2-0Partij
 Ihar Mikhalchenka  - Olexandr Abramovskyh  1-1Partij
 Justas Stanislovaitis  - Christophe Deleersnyder  0-2Partij
 Mateusz Swiszcz  - Damian Gawlinski  0-2Partij
 Andrei Tolchykau  - Amangul Durdyeva  1-1Partij
 Raido Värik  - Danny Slotboom  2-0Partij
 Viesturs Vizulis  - Aleksei Mironov  1-1Partij
 Elshan Zeynalov  - Roberts Misans  1-1Partij