HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Cadets Minsk 1993

    
    Link   

 Klassen: 
 Aspiranten 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Alexander Novozhenov    Asp   9 6 3 0 15 94 154
2   D. Nosarev    Asp   9 6 2 1 14 86 126
3   Erdenebileg Dul    Asp   9 5 2 2 12 87 97
4   Ganjargal Ganbaatar    Asp   9 3 5 1 11 93 105
5   Filip Markevich    Asp   9 5 1 3 11 90 90
6   Aleksej Domchev    Asp   9 4 3 2 11 86 103
7   Ivars Vidrinsh    Asp   9 3 4 2 10 95 103
8   Mustafa Durdyev    Asp   9 3 4 2 10 83 86
9   Vladimir Simonov    Asp   9 2 6 1 10 81 87
10   Pavel Rabchaev    Asp   9 2 6 1 10 80 87
11   A. Trefilov    Asp   9 3 3 3 9 87 76
12   S. Muler    Asp   9 1 7 1 9 84 80
13   Mark Hoogakker    Asp   9 2 5 2 9 83 72
14   Andrej Moiseev    Asp   9 1 7 1 9 82 77
15   Rik van Velzen    Asp   9 1 7 1 9 81 83
16   Arturas Opulskis    Asp   9 2 5 2 9 76 67
17   Arnaud Dautremepuis    Asp   9 2 4 3 8 93 76
18   Jeroen van den Akker    Asp   9 2 4 3 8 83 66
19   Yuriy Lagoda    Asp   9 3 2 4 8 81 46
20   A. Kolin    Asp   9 3 2 4 8 74 50
21   M. Zakharevich    Asp   9 1 6 2 8 70 54
22   Bert Demasure    Asp   9 2 3 4 7 62 37
23   Marc Baguelin    Asp   9 2 2 5 6 70 35
24   Bjorn Hoeven    Asp   9 2 2 5 6 68 33
25   Stan Nahkor    Asp   9 1 2 6 4 69 24
26   Boris Mushailov    Asp   9 0 3 6 3 68 18
Erdenebileg Dul
Ganjargal GanbaatarAleksej Domchev
Ivars VidrinshMustafa DurdyevVladimir Simonov
Mark HoogakkerAndrej MoiseevRik van Velzen
Jeroen van den Akker
Yuriy Lagoda
 Ronde 9 
 wo 29-12-1993  M. Zakharevich  - Boris Mushailov  1-1
 Ivars Vidrinsh  - Aleksej Domchev  0-2
 Rik van Velzen  - S. Muler  1-1
 Vladimir Simonov  - Pavel Rabchaev  1-1
 Stan Nahkor  - A. Kolin  0-2
 Andrej Moiseev  - D. Nosarev  0-2
 Yuriy Lagoda  - Filip Markevich  0-2
 Bjorn Hoeven  - Arturas Opulskis  0-2
 Erdenebileg Dul  - Ganjargal Ganbaatar  1-1
 Mustafa Durdyev  - Alexander Novozhenov  1-1
 Arnaud Dautremepuis  - Bert Demasure  1-1
 Marc Baguelin  - A. Trefilov  0-2
 Jeroen van den Akker  - Mark Hoogakker  1-1