HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Minicadets Szczecin 2008

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Andrej Filimonov    Pup   9 5 4 0 14 76 90
2   Oskar Budis  1920   Pup   9 5 4 0 14 73 87
3   Dmitry Mironov    Pup   9 4 4 1 12 75 89
4   Anri Plaksij    Pup   9 3 5 1 11 76 90
5   Anton Permyakov  1989   Pup   9 4 3 2 11 72 86
6   Martijn van IJzendoorn    Pup   9 4 3 2 11 68 79
7   Kevin Machtelinck  2157   Pup   9 3 5 1 11 66 80
  Edgaras Petrauskas    Pup   9 4 3 2 11 66 77
9   Daniel Glin  1933   Pup   9 4 3 2 11 60 74
10   Leonids Cilevics    Pup   9 4 2 3 10 77 91
11   Bogdan Panchenkov    Pup   9 2 6 1 10 75 89
12   Aleksei Kunitsa    Pup   9 4 2 3 10 72 83
13   Wojciech Wolczak    Pup   9 4 2 3 10 70 84
14   Arwin Lammers    Pup   9 3 4 2 10 69 80
15   Janek Jaanimäe    Pup   9 4 2 3 10 59 70
16   Jens Dekimpe    Pup   9 4 1 4 9 61 73
17   Brice Taillandier    Pup   9 2 5 2 9 58 72
18   Hendrik Tamm    Pup   9 3 3 3 9 57 67
19   Gatis Bertmanis    Pup   9 2 4 3 8 68 79
20   Gilles Yeung    Pup   9 2 4 3 8 64 75
  Bartlomiej Krolak    Pup   9 2 4 3 8 64 75
22   Szymon Morzy  1900   Pup   9 2 4 3 8 63 74
23   Bert Deneef    Pup   9 2 4 3 8 57 68
24   Gaetan Beyaert    Pup   9 4 0 5 8 50 61
25   Domantas Norkus    Pup   9 3 1 5 7 69 80
26   Roberts Berzins    Pup   9 3 1 5 7 55 65
27   Ulfat Huseynbeyli    Pup   9 3 0 6 6 51 63
28   Kristjan Jürgenson    Pup   9 2 1 6 5 54 68
29   Filippo Catesi    Pup   9 2 0 7 4 54 68
30   Dummy    Pup   9 0 0 9 0 52 62
 Ronde 9 
 wo 06-08-2008  Szymon Morzy (1900) - Arwin Lammers  0-2Partij
 Roberts Berzins  - Bert Deneef  1-1Partij
 Kevin Machtelinck (2157) - Andrej Filimonov  1-1
 Oskar Budis (1920) - Wojciech Wolczak  2-0
 Bogdan Panchenkov  - Dmitry Mironov  0-2
 Anton Permyakov (1989) - Anri Plaksij  1-1
 Aleksei Kunitsa  - Daniel Glin (1933) 0-2
 Bartlomiej Krolak  - Martijn van IJzendoorn  0-2
 Edgaras Petrauskas  - Gatis Bertmanis  2-0
 Hendrik Tamm  - Brice Taillandier  1-1
 Janek Jaanimäe  - Gilles Yeung  2-0
 Leonids Cilevics  - Domantas Norkus  2-0
 Gaetan Beyaert  - Filippo Catesi  2-0
 Ulfat Huseynbeyli  - Kristjan Jürgenson  0-2