HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Minicadets Hijken DTC 2009

    
    Link   

 Juniors Girls 
 Juniors Boys 
 Cadets Girls 
 Cadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Hopes Girls 
 Hopes Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Dmitry Mironov    Pup   9 4 5 0 13 77 90
2   Anton Permyakov  2003   Pup   9 4 5 0 13 77 90
3   Oskar Budis  1940   Pup   9 4 5 0 13 76 89
4   Damir Rusaev    Pup   9 5 3 1 13 71 84
5   Martijn van IJzendoorn  2051   Pup   9 4 4 1 12 79 92
6   Jan Groenendijk  1982   Pup   9 3 6 0 12 77 90
7   Tomas Pavliukovic    Pup   9 5 2 2 12 69 81
8   Hendrik Tamm    Pup   9 4 3 2 11 71 84
9   Aleksei Kunitsa  1958   Pup   9 4 3 2 11 69 82
10   Alex Ketelaars    Pup   9 5 1 3 11 68 80
11   Stan Brink    Pup   9 4 2 3 10 80 93
12   Jannes Kromhout  1926   Pup   9 3 4 2 10 73 86
13   Uladzislau Valjuk    Pup   9 3 4 2 10 68 81
14   Jonas Puksta    Pup   9 2 6 1 10 67 80
15   Jens Dekimpe    Pup   9 4 2 3 10 66 79
  Domantas Norkus    Pup   9 2 6 1 10 66 77
17   Daniel Glin  1933   Pup   9 4 2 3 10 64 77
  Serhiy Yurchenko    Pup   9 3 4 2 10 64 76
19   Damian Derlatka    Pup   9 2 5 2 9 75 88
20   Jan van der Star    Pup   9 3 3 3 9 72 85
21   Kristaps Abersons    Pup   9 3 3 3 9 64 77
22   Anar Mustafayev    Pup   9 4 1 4 9 62 75
23   Maksim Dorogan    Pup   9 3 3 3 9 61 74
24   Stijn Kindt  1934   Pup   9 3 3 3 9 60 73
  Christian Durante    Pup   9 2 5 2 9 60 73
26   Vugar Babajew    Pup   9 2 4 3 8 64 75
27   Gaetan Beyaert    Pup   9 3 2 4 8 63 75
28   Dmitri Zaruba    Pup   9 2 4 3 8 61 71
29   Théo Delhoume    Pup   9 2 4 3 8 56 67
30   Bert Deneef  1900   Pup   9 3 2 4 8 54 64
31   Martin Jantson    Pup   9 3 2 4 8 48 61
32   Arnolds Flemings    Pup   9 1 5 3 7 63 74
33   Filippo Catesi    Pup   9 2 3 4 7 54 64
34   Karl Jaagup Kask    Pup   9 3 1 5 7 47 57
35   Aleksandrs Zajanckovskis    Pup   9 2 2 5 6 56 68
  Raphael Beyaert    Pup   9 2 2 5 6 56 65
37   Fabian Jaslar    Pup   9 2 1 6 5 48 61
  Marcel Lukanowski    Pup   9 2 1 6 5 48 56
39   Filip Oplt    Pup   9 1 1 7 3 50 62
40   Amin Krane    Pup   9 0 2 7 2 47 58
 Ronde 9 
 do 06-08-2009  Damir Rusaev  - Martijn van IJzendoorn (2051) 2-0Partij
 Jan Groenendijk (1982) - Anton Permyakov (2003) 1-1Partij  
 Daniel Glin (1933) - Oskar Budis (1940) 0-2Partij
 Dmitry Mironov  - Hendrik Tamm  2-0Partij
 Jannes Kromhout (1926) - Tomas Pavliukovic  0-2Partij
 Stan Brink  - Maksim Dorogan  1-1Partij
 Aleksei Kunitsa (1958) - Kristaps Abersons  2-0
 Damian Derlatka  - Alex Ketelaars  0-2
 Domantas Norkus  - Jonas Puksta  1-1
 Uladzislau Valjuk  - Serhiy Yurchenko  1-1
 Christian Durante  - Jan van der Star  1-1
 Vugar Babajew  - Jens Dekimpe  0-2
 Dmitri Zaruba  - Gaetan Beyaert  1-1
 Raphael Beyaert  - Stijn Kindt (1934) 0-2
 Arnolds Flemings  - Anar Mustafayev  0-2
 Théo Delhoume  - Filip Oplt  2-0
 Bert Deneef (1900) - Fabian Jaslar  2-0
 Aleksandrs Zajanckovskis  - Martin Jantson  0-2
 Amin Krane  - Filippo Catesi  0-2
 Karl Jaagup Kask  - Marcel Lukanowski  2-0