HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Minicadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Leticija Dubickaite    Pup   9 6 3 0 15 71 85
2   Angelina Popova  1940   Pup   9 5 4 0 14 75 90
3   Ganna Dmytrenko    Pup   9 5 2 2 12 79 94
4   Rufina Ajupova    Pup   9 4 4 1 12 79 94
5   Maryia Mironava    Pup   9 4 3 2 11 78 93
6   Michelle de Jong    Pup   9 4 3 2 11 72 84
7   Melanie Voskuil    Pup   9 5 1 3 11 70 84
8   Nastassia Kashnikava    Pup   9 5 1 3 11 64 76
9   Elena Cesnokova    Pup   9 4 2 3 10 76 91
10   Polina Bolotkova    Pup   9 4 2 3 10 74 89
11   Paula Gutmane    Pup   9 2 6 1 10 68 80
12   Zuzanna Suchocka  1900   Pup   9 4 2 3 10 63 75
13   Elina Kruze    Pup   9 3 3 3 9 67 82
14   Tessa Aleven    Pup   9 4 1 4 9 64 78
15   Ieva Pileckaite    Pup   9 3 3 3 9 62 74
16   Katarzyna Stanczuk    Pup   9 3 3 3 9 58 69
17   Isabella Rondinelli    Pup   9 4 1 4 9 57 68
18   Anneli Trees    Pup   9 3 1 5 7 64 79
19   Marta Bankowska    Pup   9 3 1 5 7 54 65
20   Dora Kollner    Pup   9 3 1 5 7 51 66
21   Ketlin Ounap    Pup   9 3 0 6 6 52 66
22   Britta-Elisabeth Koorem    Pup   9 1 2 6 4 51 61
23   Karmen Vagula    Pup   9 1 1 7 3 53 65
24   Victoria Olenburger    Pup   9 0 0 9 0 49 60
 Ronde 9 
 za 06-08-2011  Maryia Mironava  - Michelle de Jong  1-1Partij
 Rufina Ajupova  - Leticija Dubickaite  1-1
 Melanie Voskuil  - Angelina Popova (1940) 0-2
 Ganna Dmytrenko  - Elena Cesnokova  2-0
 Paula Gutmane  - Zuzanna Suchocka (1900) 1-1
 Isabella Rondinelli  - Nastassia Kashnikava  0-2
 Marta Bankowska  - Polina Bolotkova  0-2
 Anneli Trees  - Tessa Aleven  0-2
 Britta-Elisabeth Koorem  - Ieva Pileckaite  0-2
 Karmen Vagula  - Elina Kruze  0-2
 Victoria Olenburger  - Katarzyna Stanczuk  0-2
 Ketlin Ounap  - Dora Kollner  0-2