HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Minicadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Maryia Mironava    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Melanie Visser-Voskuil    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Elena Cesnokova    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Tessa Aleven    Pup   1 1 0 0 2 0 0
5   Angelina Popova  1940   Pup   1 1 0 0 2 0 0
6   Rufina Ajupova    Pup   1 1 0 0 2 0 0
7   Nastassia Kashnikava    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
8   Hanna Dmytrenko    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
9   Leticija Dubickaite    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
10   Paula Gutmane    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Ieva Pileckaite    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Michelle de Jong    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Polina Bolotkova    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Zuzanna Suchocka  1900   Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Elina Kruze    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Dora Kollner    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Britta-Elisabeth Koorem    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Katarzyna Stanczuk    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
19   Ketlin Ounap    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Isabella Rondinelli    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Anneli Trees    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Marta Bankowska    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Victoria Olenburger    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Karmen Vagula    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 ma 01-08-2011  Michelle de Jong  - Nastassia Kashnikava  1-1Partij
 Isabella Rondinelli  - Tessa Aleven  0-2Partij
 Paula Gutmane  - Katarzyna Stanczuk  1-1
 Hanna Dmytrenko  - Ieva Pileckaite  1-1
 Marta Bankowska  - Melanie Visser-Voskuil  0-2
 Leticija Dubickaite  - Polina Bolotkova  1-1
 Ketlin Ounap  - Angelina Popova (1940) 0-2
 Elina Kruze  - Zuzanna Suchocka (1900) 1-1
 Elena Cesnokova  - Anneli Trees  2-0
 Maryia Mironava  - Victoria Olenburger  2-0
 Britta-Elisabeth Koorem  - Dora Kollner  1-1
 Rufina Ajupova  - Karmen Vagula  2-0