HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Minicadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Maryia Mironava    Pup   2 2 0 0 4 0 2
2   Angelina Popova  1940   Pup   2 2 0 0 4 0 2
3   Rufina Ajupova    Pup   2 2 0 0 4 0 2
4   Elina Kruze    Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Zuzanna Suchocka  1900   Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Polina Bolotkova    Pup   2 1 1 0 3 0 3
7   Leticija Dubickaite    Pup   2 1 1 0 3 0 3
8   Paula Gutmane    Pup   2 1 1 0 3 0 1
9   Hanna Dmytrenko    Pup   2 1 1 0 3 0 1
10   Tessa Aleven    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Melanie Visser-Voskuil    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Elena Cesnokova    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Anneli Trees    Pup   2 1 0 1 2 0 2
  Isabella Rondinelli    Pup   2 1 0 1 2 0 2
  Marta Bankowska    Pup   2 1 0 1 2 0 2
16   Nastassia Kashnikava    Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Michelle de Jong    Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Ieva Pileckaite    Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Dora Kollner    Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Britta-Elisabeth Koorem    Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Katarzyna Stanczuk    Pup   2 0 1 1 1 0 3
22   Ketlin Ounap    Pup   2 0 0 2 0 0 4
  Victoria Olenburger    Pup   2 0 0 2 0 0 4
  Karmen Vagula    Pup   2 0 0 2 0 0 4
 Ronde 2 
 di 02-08-2011  Hanna Dmytrenko  - Michelle de Jong  2-0Partij  
 Melanie Visser-Voskuil  - Rufina Ajupova  0-2
 Tessa Aleven  - Angelina Popova (1940) 0-2
 Elena Cesnokova  - Maryia Mironava  0-2
 Ieva Pileckaite  - Paula Gutmane  0-2
 Polina Bolotkova  - Britta-Elisabeth Koorem  2-0
 Dora Kollner  - Leticija Dubickaite  0-2
 Nastassia Kashnikava  - Elina Kruze  0-2
 Katarzyna Stanczuk  - Zuzanna Suchocka (1900) 0-2
 Karmen Vagula  - Marta Bankowska  0-2
 Isabella Rondinelli  - Ketlin Ounap  2-0
 Anneli Trees  - Victoria Olenburger  2-0