HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Minicadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Angelina Popova  1940   Pup   3 3 0 0 6 2 5
2   Maryia Mironava    Pup   3 2 1 0 5 4 9
3   Rufina Ajupova    Pup   3 2 1 0 5 3 8
4   Leticija Dubickaite    Pup   3 2 1 0 5 3 6
5   Zuzanna Suchocka  1900   Pup   3 2 1 0 5 2 6
6   Elina Kruze    Pup   3 1 2 0 4 4 9
7   Elena Cesnokova    Pup   3 2 0 1 4 3 8
8   Paula Gutmane    Pup   3 1 2 0 4 2 6
9   Polina Bolotkova    Pup   3 1 1 1 3 5 11
10   Hanna Dmytrenko    Pup   3 1 1 1 3 3 8
11   Melanie Visser-Voskuil    Pup   3 1 1 1 3 3 8
  Anneli Trees    Pup   3 1 1 1 3 3 7
  Nastassia Kashnikava    Pup   3 1 1 1 3 3 7
  Michelle de Jong    Pup   3 1 1 1 3 3 6
15   Isabella Rondinelli    Pup   3 1 1 1 3 2 4
16   Tessa Aleven    Pup   3 1 0 2 2 4 10
17   Ketlin Ounap    Pup   3 1 0 2 2 3 9
  Marta Bankowska    Pup   3 1 0 2 2 3 8
  Ieva Pileckaite    Pup   3 0 2 1 2 3 7
20   Karmen Vagula    Pup   3 1 0 2 2 2 7
21   Katarzyna Stanczuk    Pup   3 0 1 2 1 4 9
22   Dora Kollner    Pup   3 0 1 2 1 3 8
23   Britta-Elisabeth Koorem    Pup   3 0 1 2 1 2 5
24   Victoria Olenburger    Pup   3 0 0 3 0 3 8
 Ronde 3 
 di 02-08-2011  Tessa Aleven  - Elena Cesnokova  0-2Partij
 Michelle de Jong  - Katarzyna Stanczuk  2-0Partij
 Rufina Ajupova  - Maryia Mironava  1-1
 Angelina Popova (1940) - Polina Bolotkova  2-0
 Elina Kruze  - Paula Gutmane  1-1
 Leticija Dubickaite  - Hanna Dmytrenko  2-0
 Zuzanna Suchocka (1900) - Marta Bankowska  2-0
 Ieva Pileckaite  - Isabella Rondinelli  1-1
 Nastassia Kashnikava  - Dora Kollner  2-0
 Britta-Elisabeth Koorem  - Ketlin Ounap  0-2
 Victoria Olenburger  - Karmen Vagula  0-2
 Melanie Visser-Voskuil  - Anneli Trees  1-1