HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Minicadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Angelina Popova  1940   Pup   4 4 0 0 8 7 12
2   Maryia Mironava    Pup   4 3 1 0 7 10 15
3   Leticija Dubickaite    Pup   4 3 1 0 7 7 12
4   Rufina Ajupova    Pup   4 2 1 1 5 12 20
5   Elena Cesnokova    Pup   4 2 1 1 5 10 17
6   Melanie Visser-Voskuil    Pup   4 2 1 1 5 8 13
  Anneli Trees    Pup   4 2 1 1 5 8 13
  Paula Gutmane    Pup   4 1 3 0 5 8 13
9   Zuzanna Suchocka  1900   Pup   4 2 1 1 5 7 14
10   Hanna Dmytrenko    Pup   4 2 1 1 5 7 14
11   Nastassia Kashnikava    Pup   4 2 1 1 5 6 10
12   Elina Kruze    Pup   4 1 2 1 4 10 17
13   Tessa Aleven    Pup   4 2 0 2 4 8 16
  Ieva Pileckaite    Pup   4 1 2 1 4 8 13
15   Polina Bolotkova    Pup   4 1 1 2 3 12 20
16   Michelle de Jong    Pup   4 1 1 2 3 10 15
17   Isabella Rondinelli    Pup   4 1 1 2 3 8 13
  Katarzyna Stanczuk    Pup   4 1 1 2 3 8 13
19   Dora Kollner    Pup   4 1 1 2 3 6 13
20   Marta Bankowska    Pup   4 1 0 3 2 9 14
21   Ketlin Ounap    Pup   4 1 0 3 2 7 15
  Karmen Vagula    Pup   4 1 0 3 2 7 12
23   Britta-Elisabeth Koorem    Pup   4 0 1 3 1 6 9
24   Victoria Olenburger    Pup   4 0 0 4 0 8 15
 Ronde 4 
 wo 03-08-2011  Michelle de Jong  - Melanie Visser-Voskuil  0-2Partij  
 Marta Bankowska  - Tessa Aleven  0-2Partij
 Angelina Popova (1940) - Rufina Ajupova  2-0
 Maryia Mironava  - Zuzanna Suchocka (1900) 2-0
 Elina Kruze  - Leticija Dubickaite  0-2
 Paula Gutmane  - Elena Cesnokova  1-1
 Polina Bolotkova  - Hanna Dmytrenko  0-2
 Anneli Trees  - Isabella Rondinelli  2-0
 Karmen Vagula  - Nastassia Kashnikava  0-2
 Ketlin Ounap  - Ieva Pileckaite  0-2
 Dora Kollner  - Victoria Olenburger  2-0
 Katarzyna Stanczuk  - Britta-Elisabeth Koorem  2-0