HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Minicadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Angelina Popova  1940   Pup   5 4 1 0 9 16 24
2   Leticija Dubickaite    Pup   5 4 1 0 9 15 22
3   Maryia Mironava    Pup   5 3 2 0 8 18 27
4   Elena Cesnokova    Pup   5 3 1 1 7 16 24
5   Hanna Dmytrenko    Pup   5 3 1 1 7 15 24
6   Melanie Visser-Voskuil    Pup   5 3 1 1 7 15 21
7   Rufina Ajupova    Pup   5 2 2 1 6 21 30
8   Paula Gutmane    Pup   5 1 4 0 6 15 22
9   Polina Bolotkova    Pup   5 2 1 2 5 19 28
10   Anneli Trees    Pup   5 2 1 2 5 17 26
11   Elina Kruze    Pup   5 1 3 1 5 16 25
  Zuzanna Suchocka  1900   Pup   5 2 1 2 5 16 24
  Michelle de Jong    Pup   5 2 1 2 5 16 23
14   Tessa Aleven    Pup   5 2 1 2 5 15 24
15   Nastassia Kashnikava    Pup   5 2 1 2 5 13 20
16   Ieva Pileckaite    Pup   5 1 2 2 4 17 24
17   Katarzyna Stanczuk    Pup   5 1 2 2 4 13 19
18   Ketlin Ounap    Pup   5 2 0 3 4 10 19
19   Marta Bankowska    Pup   5 1 1 3 3 14 21
  Isabella Rondinelli    Pup   5 1 1 3 3 14 19
21   Dora Kollner    Pup   5 1 1 3 3 13 22
22   Britta-Elisabeth Koorem    Pup   5 1 1 3 3 11 16
23   Karmen Vagula    Pup   5 1 0 4 2 12 18
24   Victoria Olenburger    Pup   5 0 0 5 0 11 19
 Ronde 5 
 wo 03-08-2011  Tessa Aleven  - Elina Kruze  1-1Partij
 Dora Kollner  - Michelle de Jong  0-2Partij  
 Maryia Mironava  - Angelina Popova (1940) 1-1
 Leticija Dubickaite  - Anneli Trees  2-0
 Rufina Ajupova  - Paula Gutmane  1-1
 Hanna Dmytrenko  - Nastassia Kashnikava  2-0
 Zuzanna Suchocka (1900) - Melanie Visser-Voskuil  0-2
 Elena Cesnokova  - Ieva Pileckaite  2-0
 Isabella Rondinelli  - Polina Bolotkova  0-2
 Marta Bankowska  - Katarzyna Stanczuk  1-1
 Ketlin Ounap  - Karmen Vagula  2-0
 Victoria Olenburger  - Britta-Elisabeth Koorem  0-2