HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Minicadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Leticija Dubickaite    Pup   6 4 2 0 10 27 37
2   Angelina Popova  1940   Pup   6 4 2 0 10 26 36
3   Hanna Dmytrenko    Pup   6 4 1 1 9 27 37
4   Elena Cesnokova    Pup   6 4 1 1 9 24 32
5   Maryia Mironava    Pup   6 3 2 1 8 32 42
6   Rufina Ajupova    Pup   6 2 3 1 7 28 38
7   Elina Kruze    Pup   6 2 3 1 7 26 36
8   Melanie Visser-Voskuil    Pup   6 3 1 2 7 25 34
  Paula Gutmane    Pup   6 1 5 0 7 25 34
10   Zuzanna Suchocka  1900   Pup   6 3 1 2 7 24 32
11   Nastassia Kashnikava    Pup   6 3 1 2 7 23 32
12   Polina Bolotkova    Pup   6 2 2 2 6 31 41
13   Michelle de Jong    Pup   6 2 2 2 6 26 35
14   Anneli Trees    Pup   6 2 1 3 5 28 38
  Tessa Aleven    Pup   6 2 1 3 5 28 38
16   Ieva Pileckaite    Pup   6 1 3 2 5 26 35
17   Katarzyna Stanczuk    Pup   6 1 3 2 5 23 30
18   Marta Bankowska    Pup   6 2 1 3 5 20 27
19   Isabella Rondinelli    Pup   6 2 1 3 5 19 25
20   Dora Kollner    Pup   6 2 1 3 5 18 28
21   Ketlin Ounap    Pup   6 2 0 4 4 20 30
22   Britta-Elisabeth Koorem    Pup   6 1 1 4 3 19 25
23   Karmen Vagula    Pup   6 1 0 5 2 21 28
24   Victoria Olenburger    Pup   6 0 0 6 0 18 26
 Ronde 6 
 do 04-08-2011  Michelle de Jong  - Rufina Ajupova  1-1Partij
 Nastassia Kashnikava  - Tessa Aleven  2-0Partij
 Angelina Popova (1940) - Leticija Dubickaite  1-1
 Hanna Dmytrenko  - Maryia Mironava  2-0
 Melanie Visser-Voskuil  - Elena Cesnokova  0-2
 Paula Gutmane  - Polina Bolotkova  1-1
 Anneli Trees  - Elina Kruze  0-2
 Zuzanna Suchocka (1900) - Ketlin Ounap  2-0
 Ieva Pileckaite  - Katarzyna Stanczuk  1-1
 Britta-Elisabeth Koorem  - Marta Bankowska  0-2
 Karmen Vagula  - Dora Kollner  0-2
 Victoria Olenburger  - Isabella Rondinelli  0-2