HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Minicadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Leticija Dubickaite    Pup   7 5 2 0 12 39 50
2   Angelina Popova  1940   Pup   7 4 3 0 11 43 55
3   Hanna Dmytrenko    Pup   7 4 2 1 10 44 56
4   Maryia Mironava    Pup   7 4 2 1 10 42 53
5   Rufina Ajupova    Pup   7 3 3 1 9 41 52
6   Elena Cesnokova    Pup   7 4 1 2 9 38 50
7   Melanie Visser-Voskuil    Pup   7 4 1 2 9 36 45
8   Polina Bolotkova    Pup   7 3 2 2 8 42 54
9   Michelle de Jong    Pup   7 3 2 2 8 37 47
10   Paula Gutmane    Pup   7 1 5 1 7 40 49
11   Zuzanna Suchocka  1900   Pup   7 3 1 3 7 38 48
12   Elina Kruze    Pup   7 2 3 2 7 36 48
  Ieva Pileckaite    Pup   7 2 3 2 7 36 46
14   Nastassia Kashnikava    Pup   7 3 1 3 7 33 43
15   Katarzyna Stanczuk    Pup   7 2 3 2 7 31 39
16   Isabella Rondinelli    Pup   7 3 1 3 7 28 36
17   Ketlin Ounap    Pup   7 3 0 4 6 28 39
18   Anneli Trees    Pup   7 2 1 4 5 39 51
19   Tessa Aleven    Pup   7 2 1 4 5 38 49
20   Marta Bankowska    Pup   7 2 1 4 5 30 39
21   Dora Kollner    Pup   7 2 1 4 5 29 41
22   Britta-Elisabeth Koorem    Pup   7 1 2 4 4 26 34
23   Karmen Vagula    Pup   7 1 1 5 3 27 36
24   Victoria Olenburger    Pup   7 0 0 7 0 27 37
 Ronde 7 
 vr 05-08-2011  Tessa Aleven  - Michelle de Jong  0-2Partij
 Elena Cesnokova  - Leticija Dubickaite  0-2
 Angelina Popova (1940) - Hanna Dmytrenko  1-1
 Elina Kruze  - Maryia Mironava  0-2
 Rufina Ajupova  - Zuzanna Suchocka (1900) 2-0
 Melanie Visser-Voskuil  - Paula Gutmane  2-0
 Polina Bolotkova  - Nastassia Kashnikava  2-0
 Ieva Pileckaite  - Anneli Trees  2-0
 Isabella Rondinelli  - Marta Bankowska  2-0
 Katarzyna Stanczuk  - Dora Kollner  2-0
 Ketlin Ounap  - Victoria Olenburger  2-0
 Britta-Elisabeth Koorem  - Karmen Vagula  1-1