HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Minicadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Leticija Dubickaite    Pup   8 6 2 0 14 52 64
2   Angelina Popova  1940   Pup   8 4 4 0 12 56 70
3   Rufina Ajupova    Pup   8 4 3 1 11 59 71
4   Melanie Visser-Voskuil    Pup   8 5 1 2 11 53 64
5   Hanna Dmytrenko    Pup   8 4 2 2 10 60 74
6   Maryia Mironava    Pup   8 4 2 2 10 59 73
7   Elena Cesnokova    Pup   8 4 2 2 10 56 70
8   Michelle de Jong    Pup   8 4 2 2 10 51 62
9   Paula Gutmane    Pup   8 2 5 1 9 50 61
10   Zuzanna Suchocka  1900   Pup   8 4 1 3 9 48 59
11   Nastassia Kashnikava    Pup   8 4 1 3 9 44 54
12   Isabella Rondinelli    Pup   8 4 1 3 9 41 49
13   Polina Bolotkova    Pup   8 3 2 3 8 60 74
14   Elina Kruze    Pup   8 2 3 3 7 53 67
15   Tessa Aleven    Pup   8 3 1 4 7 52 64
  Ieva Pileckaite    Pup   8 2 3 3 7 52 62
17   Anneli Trees    Pup   8 3 1 4 7 49 63
18   Katarzyna Stanczuk    Pup   8 2 3 3 7 46 56
19   Marta Bankowska    Pup   8 3 1 4 7 39 50
20   Ketlin Ounap    Pup   8 3 0 5 6 41 53
21   Dora Kollner    Pup   8 2 1 5 5 40 54
22   Britta-Elisabeth Koorem    Pup   8 1 2 5 4 36 45
23   Karmen Vagula    Pup   8 1 1 6 3 38 49
24   Victoria Olenburger    Pup   8 0 0 8 0 38 48
 Ronde 8 
 vr 05-08-2011  Michelle de Jong  - Ieva Pileckaite  2-0Partij
 Leticija Dubickaite  - Maryia Mironava  2-0
 Elena Cesnokova  - Angelina Popova (1940) 1-1
 Hanna Dmytrenko  - Rufina Ajupova  0-2
 Polina Bolotkova  - Melanie Visser-Voskuil  0-2
 Elina Kruze  - Isabella Rondinelli  0-2
 Nastassia Kashnikava  - Katarzyna Stanczuk  2-0
 Paula Gutmane  - Ketlin Ounap  2-0
 Zuzanna Suchocka (1900) - Britta-Elisabeth Koorem  2-0
 Dora Kollner  - Anneli Trees  0-2
 Karmen Vagula  - Tessa Aleven  0-2
 Marta Bankowska  - Victoria Olenburger  2-0