HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Minicadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk  2077   Pup   9 8 1 0 17 76 89
2   Anton Bursuk    Pup   9 6 1 2 13 75 92
3   Karol Cichocki  1963   Pup   9 4 4 1 12 77 94
4   Uladzislau Valjuk  2080   Pup   9 5 2 2 12 75 92
5   Jonas Puksta    Pup   9 3 5 1 11 74 91
6   Shamil Gayazov    Pup   9 3 5 1 11 71 88
  Mitchel Mensinga  1900   Pup   9 3 5 1 11 71 84
8   Dmytro Kalugin    Pup   9 5 1 3 11 64 76
9   Denis Mezhenin    Pup   9 3 4 2 10 66 83
  Egor Bobkov    Pup   9 3 4 2 10 66 83
11   Vugar Babajew    Pup   9 3 4 2 10 65 77
12   Robert Kaczmarski    Pup   9 3 4 2 10 64 77
13   Youval Ouaknine    Pup   9 4 2 3 10 62 79
14   Famil Kamilli    Pup   9 3 3 3 9 74 91
15   Sergei Skorik    Pup   9 3 3 3 9 67 79
  Aleksey Martynovich    Pup   9 2 5 2 9 67 79
17   Anastase Leclerc    Pup   9 2 5 2 9 65 77
18   Aliaksei Kashnikau    Pup   9 2 5 2 9 64 75
19   Bart Westerveld    Pup   9 4 1 4 9 63 74
20   Andreas Tulva    Pup   9 4 1 4 9 60 71
21   Bartosz Rak    Pup   9 3 3 3 9 59 70
22   Natale Lagana    Pup   9 4 1 4 9 48 57
23   Anthony Alavoine    Pup   9 3 2 4 8 66 77
24   Krist Bumeistars  1900   Pup   9 3 2 4 8 62 73
25   Nikita Semendjajevs    Pup   9 2 3 4 7 59 69
26   Wouter Kindt  1900   Pup   9 3 1 5 7 58 69
27   Karl Jaagup Kask    Pup   9 2 3 4 7 57 68
28   Dmitrijs Brovkins    Pup   9 2 3 4 7 53 64
29   Andrea Cappelletto    Pup   9 3 1 5 7 51 64
30   Bert Van Hauwermeiren    Pup   9 2 2 5 6 52 62
31   Kevin Edward Palover    Pup   9 1 0 8 2 51 60
32   Dan Taidla    Pup   9 0 0 9 0 55 65
 Ronde 9 
 za 06-08-2011  Mitchel Mensinga (1900) - Shamil Gayazov  1-1Partij
 Nikita Semendjajevs  - Bart Westerveld  0-2Partij
 Famil Kamilli  - Jan Groenendijk (2077) 0-2
 Jonas Puksta  - Anton Bursuk  1-1
 Karol Cichocki (1963) - Uladzislau Valjuk (2080) 1-1
 Vugar Babajew  - Denis Mezhenin  1-1
 Dmytro Kalugin  - Aliaksei Kashnikau  2-0
 Youval Ouaknine  - Egor Bobkov  1-1
 Anthony Alavoine  - Robert Kaczmarski  0-2
 Sergei Skorik  - Aleksey Martynovich  1-1
 Natale Lagana  - Anastase Leclerc  1-1
 Andreas Tulva  - Andrea Cappelletto  2-0
 Bartosz Rak  - Kevin Edward Palover  2-0
 Bert Van Hauwermeiren  - Krist Bumeistars (1900) 0-2
 Karl Jaagup Kask  - Wouter Kindt (1900) 1-1
 Dmitrijs Brovkins  - Dan Taidla  2-0