HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B13 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk  2077   Pup   1 1 0 0 2 0 0
2   Dmytro Guliy    Pup   1 1 0 0 2 0 0
3   Denis Mezhenin    Pup   1 1 0 0 2 0 0
4   Uladzislau Valjuk  2080   Pup   1 1 0 0 2 0 0
5   Aleksey Martynovich    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Shamil Gayazov    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Anton Bursuk    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Ilya Romanov    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Famil Kamilli    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Bart Westerveld    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Anastase Leclerc    Pup   1 1 0 0 2 0 0
12   Aleksandrs Cernovs    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Krist Bumeistars  1900   Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Andreas Tulva    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Egor Bobkov    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Nikita Semendjajevs    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Anthony Alavoine    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Mitchel Mensinga  1900   Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Sergei Skorik    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Dmitrijs Brovkins    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Karl Jaagup Kask    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Dmytro Kalugin    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Natale Lagana    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
24   Karol Cichocki  1963   Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Jonas Puksta    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Edgars Straumanis    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Vugar Babajew    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Andrea Cappelletto    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Aliaksei Kashnikau    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Bartosz Rak    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Robert Kaczmarski    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Youval Ouaknine    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Jakko Koort    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Dummy    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 zo 07-08-2011  Egor Bobkov  - Nikita Semendjajevs  1-1
 Andreas Tulva  - Krist Bumeistars (1900) 1-1
 Anton Bursuk  - Aliaksei Kashnikau  2-0
 Vugar Babajew  - Shamil Gayazov  0-2
 Denis Mezhenin  - Edgars Straumanis  2-0
 Natale Lagana  - Aleksandrs Cernovs  1-1
 Anthony Alavoine  - Mitchel Mensinga (1900) 1-1
 Sergei Skorik  - Dmitrijs Brovkins  1-1
 Uladzislau Valjuk (2080) - Karol Cichocki (1963) 2-0
 Jan Groenendijk (2077) - Jonas Puksta  2-0
 Andrea Cappelletto  - Aleksey Martynovich  0-2
 Bartosz Rak  - Ilya Romanov  0-2
 Famil Kamilli  - Robert Kaczmarski  2-0
 Bart Westerveld  - Youval Ouaknine  2-0
 Anastase Leclerc  - Jakko Koort  2-0
 Dmytro Kalugin  - Karl Jaagup Kask  1-1