HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B13 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anton Bursuk    Pup   2 2 0 0 4 0 2
2   Jan Groenendijk  2077   Pup   2 2 0 0 4 0 2
3   Uladzislau Valjuk  2080   Pup   2 2 0 0 4 0 2
4   Denis Mezhenin    Pup   2 2 0 0 4 0 2
5   Famil Kamilli    Pup   2 2 0 0 4 0 2
6   Bart Westerveld    Pup   2 1 1 0 3 0 2
  Mitchel Mensinga  1900   Pup   2 1 1 0 3 0 2
  Natale Lagana    Pup   2 1 1 0 3 0 1
9   Anastase Leclerc    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Aliaksei Kashnikau    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Karol Cichocki  1963   Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Jonas Puksta    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Aleksey Martynovich    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Ilya Romanov    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Edgars Straumanis    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Dmytro Guliy    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Shamil Gayazov    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Youval Ouaknine    Pup   2 1 0 1 2 0 3
  Egor Bobkov    Pup   2 0 2 0 2 0 3
  Anthony Alavoine    Pup   2 0 2 0 2 0 3
  Andreas Tulva    Pup   2 0 2 0 2 0 2
  Krist Bumeistars  1900   Pup   2 0 2 0 2 0 2
  Sergei Skorik    Pup   2 0 2 0 2 0 2
  Nikita Semendjajevs    Pup   2 0 2 0 2 0 2
  Karl Jaagup Kask    Pup   2 0 2 0 2 0 2
26   Dmitrijs Brovkins    Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Aleksandrs Cernovs    Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Jakko Koort    Pup   2 0 1 1 1 0 2
  Dmytro Kalugin    Pup   2 0 1 1 1 0 2
  Andrea Cappelletto    Pup   2 0 1 1 1 0 2
31   Robert Kaczmarski    Pup   2 0 0 2 0 0 4
  Bartosz Rak    Pup   2 0 0 2 0 0 2
  Vugar Babajew    Pup   2 0 0 2 0 0 2
  Dummy    Pup   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 zo 07-08-2011  Shamil Gayazov  - Uladzislau Valjuk (2080) 0-2
 Ilya Romanov  - Denis Mezhenin  0-2
 Dmytro Guliy  - Famil Kamilli  0-2
 Jan Groenendijk (2077) - Anastase Leclerc  2-0
 Aleksey Martynovich  - Anton Bursuk  0-2
 Egor Bobkov  - Bart Westerveld  1-1
 Karl Jaagup Kask  - Andreas Tulva  1-1
 Aleksandrs Cernovs  - Mitchel Mensinga (1900) 0-2
 Krist Bumeistars (1900) - Anthony Alavoine  1-1
 Dmitrijs Brovkins  - Natale Lagana  0-2
 Nikita Semendjajevs  - Sergei Skorik  1-1
 Aliaksei Kashnikau  - Dmytro Kalugin  2-0
 Karol Cichocki (1963) - Vugar Babajew  2-0
 Edgars Straumanis  - Bartosz Rak  2-0
 Jonas Puksta  - Robert Kaczmarski  2-0
 Jakko Koort  - Andrea Cappelletto  1-1