HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B13 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Uladzislau Valjuk  2080   Pup   3 3 0 0 6 4 8
2   Denis Mezhenin    Pup   3 3 0 0 6 4 8
3   Jan Groenendijk  2077   Pup   3 3 0 0 6 3 6
4   Mitchel Mensinga  1900   Pup   3 2 1 0 5 2 5
5   Anton Bursuk    Pup   3 2 0 1 4 4 10
6   Famil Kamilli    Pup   3 2 0 1 4 3 9
  Karl Jaagup Kask    Pup   3 1 2 0 4 3 7
8   Karol Cichocki  1963   Pup   3 2 0 1 4 2 8
  Edgars Straumanis    Pup   3 2 0 1 4 2 8
  Shamil Gayazov    Pup   3 2 0 1 4 2 8
  Ilya Romanov    Pup   3 2 0 1 4 2 8
  Andreas Tulva    Pup   3 1 2 0 4 2 6
  Egor Bobkov    Pup   3 1 2 0 4 2 5
14   Aleksey Martynovich    Pup   3 2 0 1 4 1 5
15   Bart Westerveld    Pup   3 1 1 1 3 4 9
16   Jonas Puksta    Pup   3 1 1 1 3 3 9
  Natale Lagana    Pup   3 1 1 1 3 3 9
  Dmytro Guliy    Pup   3 1 1 1 3 3 7
19   Dmytro Kalugin    Pup   3 1 1 1 3 2 6
  Dmitrijs Brovkins    Pup   3 1 1 1 3 2 5
21   Anastase Leclerc    Pup   3 1 0 2 2 4 10
  Anthony Alavoine    Pup   3 0 2 1 2 4 9
  Vugar Babajew    Pup   3 1 0 2 2 4 8
  Bartosz Rak    Pup   3 1 0 2 2 4 8
  Aliaksei Kashnikau    Pup   3 1 0 2 2 4 8
  Krist Bumeistars  1900   Pup   3 0 2 1 2 4 8
  Nikita Semendjajevs    Pup   3 0 2 1 2 4 8
28   Sergei Skorik    Pup   3 0 2 1 2 3 7
  Youval Ouaknine    Pup   3 1 0 2 2 3 7
30   Aleksandrs Cernovs    Pup   3 0 1 2 1 4 9
31   Andrea Cappelletto    Pup   3 0 1 2 1 3 7
32   Jakko Koort    Pup   3 0 1 2 1 2 5
33   Robert Kaczmarski    Pup   3 0 0 3 0 3 7
34   Dummy    Pup   3 0 0 3 0 2 5
 Ronde 3 
 zo 07-08-2011  Uladzislau Valjuk (2080) - Anton Bursuk  2-0
 Famil Kamilli  - Denis Mezhenin  0-2
 Natale Lagana  - Jan Groenendijk (2077) 0-2
 Mitchel Mensinga (1900) - Bart Westerveld  2-0
 Anastase Leclerc  - Egor Bobkov  0-2
 Andreas Tulva  - Nikita Semendjajevs  2-0
 Karl Jaagup Kask  - Aliaksei Kashnikau  2-0
 Krist Bumeistars (1900) - Edgars Straumanis  0-2
 Anthony Alavoine  - Shamil Gayazov  0-2
 Dmytro Guliy  - Jonas Puksta  1-1
 Sergei Skorik  - Ilya Romanov  0-2
 Karol Cichocki (1963) - Youval Ouaknine  2-0
 Aleksandrs Cernovs  - Aleksey Martynovich  0-2
 Jakko Koort  - Dmitrijs Brovkins  0-2
 Andrea Cappelletto  - Dmytro Kalugin  0-2
 Robert Kaczmarski  - Vugar Babajew  0-2