HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B13 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk  2077   Pup   4 4 0 0 8 8 14
2   Mitchel Mensinga  1900   Pup   4 3 1 0 7 8 14
3   Uladzislau Valjuk  2080   Pup   4 3 0 1 6 12 20
4   Denis Mezhenin    Pup   4 3 0 1 6 11 18
5   Anton Bursuk    Pup   4 3 0 1 6 9 15
6   Ilya Romanov    Pup   4 3 0 1 6 8 14
  Karl Jaagup Kask    Pup   4 2 2 0 6 8 13
8   Shamil Gayazov    Pup   4 3 0 1 6 7 13
9   Bart Westerveld    Pup   4 2 1 1 5 8 15
  Famil Kamilli    Pup   4 2 1 1 5 8 14
  Aleksey Martynovich    Pup   4 2 1 1 5 8 14
12   Dmytro Kalugin    Pup   4 2 1 1 5 7 13
13   Jonas Puksta    Pup   4 2 1 1 5 6 14
14   Aliaksei Kashnikau    Pup   4 2 0 2 4 11 17
15   Karol Cichocki  1963   Pup   4 2 0 2 4 10 16
16   Andreas Tulva    Pup   4 1 2 1 4 9 15
17   Edgars Straumanis    Pup   4 2 0 2 4 8 14
  Egor Bobkov    Pup   4 1 2 1 4 8 14
19   Sergei Skorik    Pup   4 1 2 1 4 6 12
  Youval Ouaknine    Pup   4 2 0 2 4 6 11
21   Dmytro Guliy    Pup   4 1 1 2 3 10 15
22   Natale Lagana    Pup   4 1 1 2 3 8 16
  Aleksandrs Cernovs    Pup   4 1 1 2 3 8 15
  Nikita Semendjajevs    Pup   4 0 3 1 3 8 12
25   Vugar Babajew    Pup   4 1 1 2 3 7 13
  Dmitrijs Brovkins    Pup   4 1 1 2 3 7 12
  Andrea Cappelletto    Pup   4 1 1 2 3 7 12
28   Anthony Alavoine    Pup   4 0 2 2 2 10 17
29   Anastase Leclerc    Pup   4 1 0 3 2 8 16
  Robert Kaczmarski    Pup   4 1 0 3 2 8 13
  Krist Bumeistars  1900   Pup   4 0 2 2 2 8 12
32   Bartosz Rak    Pup   4 1 0 3 2 7 13
33   Jakko Koort    Pup   4 0 1 3 1 6 9
34   Dummy    Pup   4 0 0 4 0 5 9
 Ronde 4 
 zo 07-08-2011  Jan Groenendijk (2077) - Uladzislau Valjuk (2080) 2-0
 Denis Mezhenin  - Mitchel Mensinga (1900) 0-2
 Egor Bobkov  - Karl Jaagup Kask  0-2
 Anton Bursuk  - Andreas Tulva  2-0
 Edgars Straumanis  - Shamil Gayazov  0-2
 Ilya Romanov  - Karol Cichocki (1963) 2-0
 Aleksey Martynovich  - Famil Kamilli  1-1
 Bart Westerveld  - Dmitrijs Brovkins  2-0
 Jonas Puksta  - Natale Lagana  2-0
 Dmytro Kalugin  - Dmytro Guliy  2-0
 Aliaksei Kashnikau  - Anastase Leclerc  2-0
 Vugar Babajew  - Nikita Semendjajevs  1-1
 Sergei Skorik  - Anthony Alavoine  2-0
 Youval Ouaknine  - Krist Bumeistars (1900) 2-0
 Andrea Cappelletto  - Bartosz Rak  2-0
 Jakko Koort  - Aleksandrs Cernovs  0-2