HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B13 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk  2077   Pup   5 5 0 0 10 15 22
2   Denis Mezhenin    Pup   5 4 0 1 8 19 26
3   Anton Bursuk    Pup   5 4 0 1 8 18 24
4   Shamil Gayazov    Pup   5 4 0 1 8 15 21
5   Mitchel Mensinga  1900   Pup   5 3 1 1 7 17 27
6   Famil Kamilli    Pup   5 3 1 1 7 15 23
7   Dmytro Kalugin    Pup   5 3 1 1 7 12 18
8   Uladzislau Valjuk  2080   Pup   5 3 0 2 6 24 34
9   Ilya Romanov    Pup   5 3 0 2 6 19 27
10   Karl Jaagup Kask    Pup   5 2 2 1 6 18 26
11   Aleksey Martynovich    Pup   5 2 2 1 6 16 24
12   Andreas Tulva    Pup   5 2 2 1 6 15 23
  Karol Cichocki  1963   Pup   5 3 0 2 6 15 21
14   Jonas Puksta    Pup   5 2 2 1 6 13 23
15   Aliaksei Kashnikau    Pup   5 2 1 2 5 18 26
16   Bart Westerveld    Pup   5 2 1 2 5 16 23
17   Vugar Babajew    Pup   5 2 1 2 5 15 23
  Sergei Skorik    Pup   5 1 3 1 5 15 21
19   Nikita Semendjajevs    Pup   5 1 3 1 5 14 20
20   Dmitrijs Brovkins    Pup   5 2 1 2 5 11 16
21   Edgars Straumanis    Pup   5 2 0 3 4 17 25
22   Egor Bobkov    Pup   5 1 2 2 4 16 23
23   Anthony Alavoine    Pup   5 1 2 2 4 15 23
24   Robert Kaczmarski    Pup   5 2 0 3 4 13 20
  Youval Ouaknine    Pup   5 2 0 3 4 13 19
26   Dmytro Guliy    Pup   5 1 1 3 3 18 25
27   Natale Lagana    Pup   5 1 1 3 3 15 25
28   Aleksandrs Cernovs    Pup   5 1 1 3 3 14 21
  Andrea Cappelletto    Pup   5 1 1 3 3 14 21
30   Anastase Leclerc    Pup   5 1 1 3 3 12 22
31   Bartosz Rak    Pup   5 1 1 3 3 10 16
32   Jakko Koort    Pup   5 1 1 3 3 9 14
33   Krist Bumeistars  1900   Pup   5 0 2 3 2 12 18
34   Dummy    Pup   5 0 0 5 0 10 14
 Ronde 5 
 zo 07-08-2011  Mitchel Mensinga (1900) - Jan Groenendijk (2077) 0-2
 Uladzislau Valjuk (2080) - Denis Mezhenin  0-2
 Anton Bursuk  - Ilya Romanov  2-0
 Shamil Gayazov  - Karl Jaagup Kask  2-0
 Aleksey Martynovich  - Jonas Puksta  1-1
 Famil Kamilli  - Bart Westerveld  2-0
 Dmytro Kalugin  - Egor Bobkov  2-0
 Andreas Tulva  - Youval Ouaknine  2-0
 Aliaksei Kashnikau  - Sergei Skorik  1-1
 Karol Cichocki (1963) - Edgars Straumanis  2-0
 Vugar Babajew  - Andrea Cappelletto  2-0
 Nikita Semendjajevs  - Aleksandrs Cernovs  2-0
 Dmitrijs Brovkins  - Dmytro Guliy  2-0
 Natale Lagana  - Anthony Alavoine  0-2
 Anastase Leclerc  - Bartosz Rak  1-1
 Robert Kaczmarski  - Krist Bumeistars (1900) 2-0