HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B13 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk  2077   Pup   6 6 0 0 12 28 36
2   Denis Mezhenin    Pup   6 4 1 1 9 33 42
3   Shamil Gayazov    Pup   6 4 1 1 9 27 36
4   Famil Kamilli    Pup   6 4 1 1 9 24 33
5   Uladzislau Valjuk  2080   Pup   6 4 0 2 8 33 45
6   Anton Bursuk    Pup   6 4 0 2 8 29 41
7   Ilya Romanov    Pup   6 4 0 2 8 28 37
8   Mitchel Mensinga  1900   Pup   6 3 2 1 8 26 38
9   Karol Cichocki  1963   Pup   6 3 1 2 7 28 36
10   Jonas Puksta    Pup   6 2 3 1 7 24 36
  Vugar Babajew    Pup   6 3 1 2 7 24 33
  Andreas Tulva    Pup   6 2 3 1 7 24 32
13   Dmytro Kalugin    Pup   6 3 1 2 7 22 31
  Sergei Skorik    Pup   6 2 3 1 7 22 30
15   Karl Jaagup Kask    Pup   6 2 2 2 6 28 37
16   Aleksey Martynovich    Pup   6 2 2 2 6 26 35
  Aliaksei Kashnikau    Pup   6 2 2 2 6 26 34
18   Edgars Straumanis    Pup   6 3 0 3 6 25 34
  Nikita Semendjajevs    Pup   6 1 4 1 6 25 32
20   Robert Kaczmarski    Pup   6 3 0 3 6 21 30
21   Anthony Alavoine    Pup   6 1 3 2 5 25 34
  Bart Westerveld    Pup   6 2 1 3 5 25 34
23   Dmytro Guliy    Pup   6 2 1 3 5 22 31
  Dmitrijs Brovkins    Pup   6 2 1 3 5 22 29
  Egor Bobkov    Pup   6 1 3 2 5 22 29
26   Natale Laganà    Pup   6 2 1 3 5 20 32
27   Bartosz Rak    Pup   6 2 1 3 5 15 23
28   Youval Ouaknine    Pup   6 2 0 4 4 22 29
29   Krist Bumeistars  1900   Pup   6 1 2 3 4 21 28
30   Aleksandrs Cernovs    Pup   6 1 1 4 3 23 31
  Andrea Cappelletto    Pup   6 1 1 4 3 23 30
32   Anastase Leclerc    Pup   6 1 1 4 3 21 33
33   Jakko Koort    Pup   6 1 1 4 3 14 19
34   Dummy    Pup   6 0 0 6 0 18 24
 Ronde 6 
 zo 07-08-2011  Jan Groenendijk (2077) - Anton Bursuk  2-0
 Denis Mezhenin  - Shamil Gayazov  1-1
 Famil Kamilli  - Dmytro Kalugin  2-0
 Mitchel Mensinga (1900) - Andreas Tulva  1-1
 Karl Jaagup Kask  - Uladzislau Valjuk (2080) 0-2
 Jonas Puksta  - Karol Cichocki (1963) 1-1
 Ilya Romanov  - Aleksey Martynovich  2-0
 Nikita Semendjajevs  - Aliaksei Kashnikau  1-1
 Dmitrijs Brovkins  - Vugar Babajew  0-2
 Bart Westerveld  - Sergei Skorik  0-2
 Anthony Alavoine  - Egor Bobkov  1-1
 Edgars Straumanis  - Youval Ouaknine  2-0
 Aleksandrs Cernovs  - Robert Kaczmarski  0-2
 Andrea Cappelletto  - Natale Laganà  0-2
 Dmytro Guliy  - Anastase Leclerc  2-0
 Bartosz Rak  - Jakko Koort  2-0