HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B13 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk  2077   Pup   7 7 0 0 14 40 50
2   Uladzislau Valjuk  2080   Pup   7 5 0 2 10 43 57
3   Shamil Gayazov    Pup   7 4 2 1 10 42 52
4   Mitchel Mensinga  1900   Pup   7 4 2 1 10 37 51
  Famil Kamilli    Pup   7 4 2 1 10 37 47
6   Denis Mezhenin    Pup   7 4 1 2 9 48 62
7   Vugar Babajew    Pup   7 4 1 2 9 35 45
8   Anton Bursuk    Pup   7 4 0 3 8 44 58
9   Karol Cichocki  1963   Pup   7 3 2 2 8 41 51
10   Ilya Romanov    Pup   7 4 0 3 8 38 48
11   Dmytro Kalugin    Pup   7 3 2 2 8 36 46
  Andreas Tulva    Pup   7 2 4 1 8 36 46
  Nikita Semendjajevs    Pup   7 2 4 1 8 36 45
14   Jonas Puksta    Pup   7 2 4 1 8 35 49
  Edgars Straumanis    Pup   7 4 0 3 8 35 45
  Aliaksei Kashnikau    Pup   7 3 2 2 8 35 43
17   Sergei Skorik    Pup   7 2 3 2 7 37 46
18   Bart Westerveld    Pup   7 3 1 3 7 36 46
19   Dmytro Guliy    Pup   7 3 1 3 7 32 42
20   Egor Bobkov    Pup   7 2 3 2 7 31 39
21   Karl Jaagup Kask    Pup   7 2 2 3 6 42 52
22   Aleksey Martynovich    Pup   7 2 2 3 6 37 47
23   Robert Kaczmarski    Pup   7 3 0 4 6 32 42
  Dmitrijs Brovkins    Pup   7 2 2 3 6 32 41
25   Youval Ouaknine    Pup   7 3 0 4 6 30 38
26   Bartosz Rak    Pup   7 2 2 3 6 27 35
27   Anthony Alavoine    Pup   7 1 3 3 5 36 46
28   Natale Lagana    Pup   7 2 1 4 5 31 45
  Anastase Leclerc    Pup   7 2 1 4 5 31 45
30   Andrea Cappelletto    Pup   7 2 1 4 5 28 37
31   Krist Bumeistars  1900   Pup   7 1 2 4 4 32 40
32   Aleksandrs Cernovs    Pup   7 1 1 5 3 30 40
33   Jakko Koort    Pup   7 1 1 5 3 25 31
34   Dummy    Pup   7 0 0 7 0 27 34
 Ronde 7 
 zo 07-08-2011  Denis Mezhenin  - Jan Groenendijk (2077) 0-2
 Shamil Gayazov  - Famil Kamilli  1-1
 Uladzislau Valjuk (2080) - Ilya Romanov  2-0
 Anton Bursuk  - Mitchel Mensinga (1900) 0-2
 Andreas Tulva  - Karol Cichocki (1963) 1-1
 Sergei Skorik  - Vugar Babajew  0-2
 Dmytro Kalugin  - Jonas Puksta  1-1
 Aliaksei Kashnikau  - Aleksey Martynovich  2-0
 Karl Jaagup Kask  - Edgars Straumanis  0-2
 Robert Kaczmarski  - Nikita Semendjajevs  0-2
 Egor Bobkov  - Natale Lagana  2-0
 Anthony Alavoine  - Dmytro Guliy  0-2
 Bartosz Rak  - Dmitrijs Brovkins  1-1
 Krist Bumeistars (1900) - Bart Westerveld  0-2
 Youval Ouaknine  - Jakko Koort  2-0
 Aleksandrs Cernovs  - Andrea Cappelletto  0-2