HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B13 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk  2077   Pup   8 7 1 0 15 58 70
2   Uladzislau Valjuk  2080   Pup   8 6 0 2 12 59 74
3   Shamil Gayazov    Pup   8 5 2 1 12 57 69
4   Denis Mezhenin    Pup   8 5 1 2 11 62 77
5   Famil Kamilli    Pup   8 4 3 1 11 57 72
6   Mitchel Mensinga  1900   Pup   8 4 2 2 10 54 69
7   Jonas Puksta    Pup   8 3 4 1 10 52 67
  Karol Cichocki  1963   Pup   8 4 2 2 10 52 64
9   Dmytro Kalugin    Pup   8 4 2 2 10 50 61
10   Anton Bursuk    Pup   8 4 1 3 9 55 70
11   Edgars Straumanis    Pup   8 4 1 3 9 51 63
  Vugar Babajew    Pup   8 4 1 3 9 51 63
13   Dmytro Guliy    Pup   8 4 1 3 9 47 58
14   Ilya Romanov    Pup   8 4 0 4 8 56 68
15   Aliaksei Kashnikau    Pup   8 3 2 3 8 50 61
  Andreas Tulva    Pup   8 2 4 2 8 50 60
17   Nikita Semendjajevs    Pup   8 2 4 2 8 48 58
18   Aleksey Martynovich    Pup   8 3 2 3 8 46 57
  Sergei Skorik    Pup   8 2 4 2 8 46 55
20   Egor Bobkov    Pup   8 2 4 2 8 44 54
21   Bartosz Rak    Pup   8 3 2 3 8 35 44
22   Karl Jaagup Kask    Pup   8 2 3 3 7 55 67
23   Bart Westerveld    Pup   8 3 1 4 7 47 58
24   Anthony Alavoine    Pup   8 2 3 3 7 46 58
25   Robert Kaczmarski    Pup   8 3 1 4 7 45 56
26   Anastase Leclerc    Pup   8 3 1 4 7 41 56
27   Dmitrijs Brovkins    Pup   8 2 2 4 6 45 54
28   Youval Ouaknine    Pup   8 3 0 5 6 41 51
29   Krist Bumeistars  1900   Pup   8 2 2 4 6 38 47
30   Natale Lagana    Pup   8 2 1 5 5 43 58
31   Andrea Cappelletto    Pup   8 2 1 5 5 42 52
32   Aleksandrs Cernovs    Pup   8 2 1 5 5 36 46
33   Jakko Koort    Pup   8 1 1 6 3 35 43
34   Dummy    Pup   8 0 0 8 0 39 48
 Ronde 8 
 zo 07-08-2011  Jan Groenendijk (2077) - Famil Kamilli  1-1
 Mitchel Mensinga (1900) - Shamil Gayazov  0-2
 Vugar Babajew  - Uladzislau Valjuk (2080) 0-2
 Aliaksei Kashnikau  - Denis Mezhenin  0-2
 Andreas Tulva  - Dmytro Kalugin  0-2
 Edgars Straumanis  - Anton Bursuk  1-1
 Jonas Puksta  - Ilya Romanov  2-0
 Karol Cichocki (1963) - Nikita Semendjajevs  2-0
 Egor Bobkov  - Sergei Skorik  1-1
 Dmytro Guliy  - Bart Westerveld  2-0
 Aleksey Martynovich  - Dmitrijs Brovkins  2-0
 Youval Ouaknine  - Bartosz Rak  0-2
 Robert Kaczmarski  - Karl Jaagup Kask  1-1
 Andrea Cappelletto  - Anthony Alavoine  0-2
 Natale Lagana  - Anastase Leclerc  0-2
 Jakko Koort  - Krist Bumeistars (1900) 0-2