HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B13 Sneldammen Dneprodzerzhinsk 2012 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Denis Mezhenin    Pup   9 6 3 0 15 77 91
2   Famil Kamilli    Pup   9 6 2 1 14 79 94
3   Jitse Slump  2032   Pup   9 5 3 1 13 82 97
4   Konstantsin Nord  2039   Pup   9 6 1 2 13 71 85
5   Karol Cichocki  1967   Pup   9 4 4 1 12 78 93
6   Anton Bursuk    Pup   9 6 0 3 12 75 90
7   Maksim Darius Klusovski    Pup   9 5 2 2 12 69 84
8   Marsel Sharafutdinov  1983   Pup   9 5 2 2 12 68 82
9   Thijs Verboon  1900   Pup   9 4 2 3 10 76 91
10   Michael Semianiuk    Pup   9 5 0 4 10 69 82
11   Vladimir Alexandrov    Pup   9 4 2 3 10 65 78
12   Valery Razayeu  1988   Pup   9 5 0 4 10 62 76
13   Tomas Sveikauskis    Pup   9 5 0 4 10 61 73
14   Wouter Morssink  1911   Pup   9 4 1 4 9 75 90
15   Nurgun Fedorov    Pup   9 4 1 4 9 71 83
16   Nick Waterink  1928   Pup   9 4 1 4 9 66 81
17   Denys Akimenko    Pup   9 3 3 3 9 63 77
18   Andreas Tulva    Pup   9 4 1 4 9 62 77
19   Aleksandrs Cernovs    Pup   9 3 3 3 9 58 71
  Andreas J├╝rgenson    Pup   9 4 1 4 9 58 70
21   Andrea Cappelletto    Pup   9 4 0 5 8 60 73
22   Kristjan Hinno    Pup   9 4 0 5 8 59 72
23   Paulius Valtas    Pup   9 3 2 4 8 49 61
24   Alexiy Prokuda    Pup   9 2 3 4 7 63 75
25   Oskars Lejnieks    Pup   9 2 3 4 7 61 73
26   Adam Biadisiewicz    Pup   9 3 1 5 7 59 73
  Bogdan Bankowski    Pup   9 1 5 3 7 59 71
28   Bert Van Hauwermeiren    Pup   9 3 1 5 7 50 60
29   Wouter Kindt  1900   Pup   9 3 1 5 7 47 60
30   Zahar Tisiachnik    Pup   9 2 0 7 4 48 57
31   Hugo Dispa    Pup   9 1 0 8 2 51 61
32   Dummy    Pup   9 0 0 9 0 49 58
 Ronde 9 
 di 07-08-2012  Wouter Kindt (1900) - Bert Van Hauwermeiren  1-1
 Hugo Dispa  - Andrea Cappelletto  0-2
 Andreas J├╝rgenson  - Oskars Lejnieks  2-0
 Adam Biadisiewicz  - Aleksandrs Cernovs  0-2
 Andreas Tulva  - Bogdan Bankowski  2-0
 Denys Akimenko  - Alexiy Prokuda  2-0
 Zahar Tisiachnik  - Nick Waterink (1928) 0-2
 Tomas Sveikauskis  - Kristjan Hinno  2-0
 Michael Semianiuk  - Wouter Morssink (1911) 2-0
 Thijs Verboon (1900) - Vladimir Alexandrov  1-1
 Maksim Darius Klusovski  - Nurgun Fedorov  2-0
 Konstantsin Nord (2039) - Karol Cichocki (1967) 2-0
 Marsel Sharafutdinov (1983) - Jitse Slump (2032) 1-1
 Famil Kamilli  - Valery Razayeu (1988) 2-0
 Denis Mezhenin  - Anton Bursuk  2-0