HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Orsha 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Denis Mezhenin  1962   Pup   9 6 3 0 15 68 81
2   Shaomake Chen    Pup   9 4 5 0 13 67 82
3   Shuimu Jin    Pup   9 5 2 2 12 70 81
4   Marco de Leeuw    Pup   9 4 3 2 11 75 90
5   Dmitrij Pozdeev    Pup   9 3 5 1 11 67 78
6   Andreas Tulva  1939   Pup   9 4 2 3 10 71 86
7   Roman Ldokov  2040   Pup   9 3 4 2 10 71 83
8   Ilmars Stolcers    Pup   9 3 4 2 10 70 85
9   Adil Argin    Pup   9 4 2 3 10 70 85
10   Dirk Vet    Pup   9 3 4 2 10 69 82
11   Artur Miniguzin    Pup   9 2 6 1 10 68 81
12   Michael Semianiuk  2011   Pup   9 2 6 1 10 68 80
13   Shiirevjamts Munkhbaatar  1912   Pup   9 3 4 2 10 67 82
14   Ilya Krautsou  1922   Pup   9 2 6 1 10 66 78
15   Andrei Mouchan  1926   Pup   9 2 6 1 10 63 74
16   Anatolyi Protodyakonov    Pup   9 3 4 2 10 62 72
17   Jorne Huiting  1949   Pup   9 3 4 2 10 61 72
18   Liyang Zhan    Pup   9 4 1 4 9 70 85
19   Yury Tsimanovich  1911   Pup   9 1 6 2 8 68 81
20   Tomas Sveikauskis    Pup   9 1 6 2 8 65 80
21   Jakub Gazda    Pup   9 3 2 4 8 64 79
22   Bert Van Hauwermeiren  1906   Pup   9 1 6 2 8 61 71
23   Hleb Pytko  1964   Pup   9 2 4 3 8 58 68
24   Maksym Puchala    Pup   9 1 6 2 8 57 70
25   Martin Banaszek  1911   Pup   9 2 4 3 8 56 69
26   Gantogtokh Battulga    Pup   9 2 3 4 7 54 64
27   Andreas Jürgenson  1906   Pup   9 3 1 5 7 50 60
28   Gunars Gribuska    Pup   9 2 1 6 5 53 64
29   Martins Zemlitis    Pup   9 1 0 8 2 56 66
30   Farkhat Sagitov    Pup   9 0 2 7 2 53 63
 Ronde 9 
 za 02-11-2013  Liyang Zhan  - Jorne Huiting (1949) 0-2Partij
 Roman Ldokov (2040) - Shuimu Jin  0-2Partij
 Adil Argin  - Dmitrij Pozdeev  0-2Partij
 Shaomake Chen  - Denis Mezhenin (1962) 1-1Partij
 Dirk Vet  - Marco de Leeuw  1-1Partij
 Andreas Jürgenson (1906) - Martins Zemlitis  2-0
 Gunars Gribuska  - Martin Banaszek (1911) 1-1
 Hleb Pytko (1964) - Jakub Gazda  1-1
 Farkhat Sagitov  - Maksym Puchala  1-1
 Tomas Sveikauskis  - Anatolyi Protodyakonov  0-2
 Ilya Krautsou (1922) - Ilmars Stolcers  1-1
 Gantogtokh Battulga  - Artur Miniguzin  0-2
 Bert Van Hauwermeiren (1906) - Shiirevjamts Munkhbaatar (1912) 0-2
 Andrei Mouchan (1926) - Yury Tsimanovich (1911) 2-0
 Andreas Tulva (1939) - Michael Semianiuk (2011) 1-1